Menu

Tapeta

Casadeco Montsegur Palais

Popis

Dizajn tapety pripomína lišty v krásnom paláci, ich starý vzhľad a jemnosť. Bol vytvorený pomocou techniky, ktorá prekvapivým spôsobom odráža svetlo. S touto tapetou steny pôsobia zväčšene s nádherným a pozoruhodným nádychom.

Farba tapety

Cena za rolku 63.40 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casadeco Montesegur

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casadeco Montesegur a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    0.24 x 5 m

Casadeco Montesegur

Casadeco Montesegur

Plavba estetického objavovania vo veľkom kaštieli, plnom histórie. Odkazy na dekoratívne a architektonické štýly minulosti boli reinterpretované moderným spôsobom s využitím inovatívnych techník, ktoré optimalizovali pozoruhodný lesk a textúry. Zdanlivo časovo opotrebované arabesky chytia svetlo a vytvárajú kontrasty. Ozdobné potlače majú báječný zrkadlový povrch. Vzory vzdávajú živú poctu palácom po celom svete s farebnými, trblietavými atramentmi a vynikajúcou hĺbkou jemnou na dotyk. Pozoruhodná modernosť tejto kolekcie netkaných papierov je odhalená prostredníctvom trblietavých svetiel, ktoré zachytávajú svetlo, či už prirodzené alebo umelé, v každej dennej dobe.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana