Menu

Tapeta

Casadeco Beauty full image Panama Panoramique Jardin Tropical

Popis

Už nehľadajte, ste tam! Táto panoramatická tapeta na stenu s obrovskými listami, nadrozmernými kvetmi a všetkým luxusom dažďového pralesa sa práve usadila vo vašom dome! Jasná ružová, slivková, smaragdovo zelená, mandľová zelená, tyrkysová, toľko jedinečných farieb pre túto panorámu. Množstvo neobmedzenej vegetácie nás núti cestovať a zabudnúť na monotónnosť. Úplne nová, skutočnejšia než prírodná scenéria.

Farba tapety

Set panelov 620.16 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casadeco Beauty Full Image

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casadeco Beauty Full Imagea nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Link

    Viac info
  • Rozmer

    6x:0.50 x 2.80 m
  • Materiál

    Vlies

Casadeco Beauty Full Image

Casadeco Beauty Full Image

Kolekcia „Beauty Full Image“ prekypuje kreatívnymi nápadmi a obrázkami, vytvoria v miestnosti mimoriadnu atmosféru. Inšpiráciu čerpá z 8 krásnych tém: život rastlín, dielňa, viacfarebné geometrické, kvetinové, cestovanie, materiály , street art a architektúra, na vynájdenie a dosiahnutie akejkoľvek dekoratívnej túžby. Vytvorené pre miestnosti s vysokým stropom alebo do miestností s menej vznešenými rozmermi, rôzne vzory boli navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým interiérom."

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana