Menu

Tapeta

Casadeco Utopia Mirage

Popis

Skonštruované z kruhov rôznych veľkostí, ktoré spája transparentnosť. „Mirage“ dáva stene nečakaný, takmer magický vzhľad. Tvary sa prelínajú a miznú v nádherne éterickej palete.

Farba tapety

Cena za rolku 84.30 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Casadeco Utopia

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Casadeco Utopia a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.53 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Casadeco Utopia

Casadeco Utopia

Geometrické vzory, svetlo a odtieň, 3D trompe-l'oeil. Utópia je inšpirovaná architektúrou a grafikou, aby vytvorila hypnotické a snové tapety. "Ilúzia", "Mirage", "Fikcia", "Únik" každý z týchto návrhov používa línie alebo farby, starostlivo spracované, aby prekvapili a zaujali pozorovateľa, ktorý sa stáva skutočným divákom. Vďaka dômyselným výpočtom, sofistikovaným návrhom, predtlači, zvýrazneniam a efektom transparentnosti tieto návrhy reinterpretujú zákony matematiky a vytvárajú nový utopický dojem : neočakávaná rovnováha. Utópia nás zavedie do neznámeho, prekvapivého a fascinujúceho sveta. Domov sa stáva novou dimenziou pre estetické objavovanie.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana