Menu

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Andrej Lehota

Andrej Lehota
Konateľ

Dátum pridania: 23. 03. 2022

V úvode roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a stali sme sa ambasádorom značky Renson na Slovensku.

Čo znamená byť Renson Ambassador


Renson Ambassador je skutočným odborníkom na produkty Renson. Našim zákazníkom je k dispozícii odborne vyškolený tím, ktorý im pomôže s návrhom riešenia podľa ich individuálnych prianí a s využitím tých najmodernejších technológii, ktoré Renson má. Renson Ambassador tiež zabezpečuje vysoko odbornú montáž, údržbu, záručný a pozáručný servis. Naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú odborných školení, aby držali krok s najmodernejšími technológiami. V Profirole sa o vás starajú odborníci, ktorí produktom Renson naozaj rozumejú.

Buďte stále v obraze


Vďaka označeniu Renson Ambassador ako prví získavame informácie o dychberúcich novinkách, inovatívnych riešeniach a výsledkoch výskumu spoločnosti Renson a sprostredkujeme ich našim zákazníkom, aby vždy dostali tú najvyššiu možnú kvalitu.

O značke Renson


Belgický výrobca je na trhu už od roku 1909 a patrí k svetovej špičke v oblasti tieniacej techniky. Hlavnou myšlienkou celej spoločnosti je „vytváranie zdravých priestorov”. Kľúčovými faktormi pri vývoji nových riešení sú pohodlie, energetická účinnosť, akustika a dizajn
Preto sú pre všetky produkty Renson charakteristické nadčasová elegancia, funkčnosť, životnosť vysoko nad rámec zákonných noriem, odolnosť voči poveternostným vplyvom a technické spracovanie s ohľadom na detail a estetiku.

Pozrite si pergoly Renson z našej ponuky doprajte si to najlepšie možné riešenie.

Odporúčané články

Loading...