Menu

Akcie

Ovládnite počasie na vašej terase s pergolami Renson

Autor: Andrej Lehota

Dátum pridania: 02. 03. 2022

Počasie býva nevyspytateľné. Jarný dážď, ostré slnko aj večerná rosa dokáže znepríjemniť relax na terase. Našťastie, s bioklimatickými pergolami Renson máte počasie na terase plne pod kontrolou, aby mokrý záhradný nábytok a spálená pokožka nemuseli patriť k letným zážitkom.

Svetlá zadarmo aj počas mája (predĺžené)

Užite si jar na terase a ochráňte vašu terasu pred vrtochmi počasia s pergolou Renson s naklápacími lamelami. Špičková belgická pergola má najdlhšiu záruku na trhu až 10 rokov.

Navyše, pri objednávke do konca  mája navyše získate svetlá ZADARMO! 

Chcem pergolu Renson

 

Pergola Camargue Skye

 

Spoznajte jedinečné riešenia Renson pre váš nerušený relax:

 

Bioklimatický efekt Naklápaním lamiel môžete plynulo regulovať množstvo svetla na terase. Pergola využíva prirodzené stúpanie teplého vzduchu, ktorý cez pootvorené lamely opúšťa priestor terasy a prirodzene ho ochladzuje.

Dlhodobá životnosť Pergoly sú vyrobené z hliníka, mimoriadne dobre odolávajú poveternostným vplyvom a aj silnejšiemu vetru. Lamelová strecha chráni pred prehrievaním a UV žiarením, čím predlžuje aj životnosť záhradného nábytku.

Neobmedzený čas na terase Väčšinu pergol je možné doplniť o bočné prvky ako sklené paravany a tieniace systémy, aby ste si mohli vašu terasu užívať takmer celoročne.

Dômyselné patenty pre maximálne pohodlie Značka Renson patrí medzi európskych lídrov na trhu s vonkajším tienením. Odolnosť svojich výrobkov testuje v extrémnych situáciách, aby mal každý zákazník istotu prvotriedneho produktu s dlhou životnosťou.

Chcem pergolu Renson

 

Galéria