Menu

Tapeta

Arte Vertigo Moire

Popis

Táto tapeta bola vyvinutá z vysoko lesklej lurexovej tkaniny, textilného vlákna s kovovou priadzou. Vďaka tomu pôsobí luxusne. Lesklé metalické farby ako zlato, striebro a meď zvýrazňujú interiér. Vo Vertigu sú metalízy vo všetkých druhoch farieb a každá má lesklý kovový odtieň so sviežim vzhľadom.

Nalaďte sa na tapety Arte Vertigo

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Vertigo a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    140 cm
  • Materiál

    Textil
  • Link

    Viac info

Arte Vertigo

Arte Vertigo

Vertigo sa točí úplne okolo jedného dizajnu, ktorý dostal meno Moire. Táto nová tapeta bola vyvinutá z vysoko lesklej lurexovej tkaniny, textilného vlákna s kovovou priadzou. To mu dáva vysoký luxusný faktor. Lesklé metalické farby ako zlato, striebro a meď sú skutočnými pútačmi v interiéri. Metalízu možno tiež ľahko kombinovať s inými materiálmi, ako je drevo a mramor. Dalo by sa povedať, že majú dvojitú osobnosť. Poskytujú tvrdý faktor vo vašom interiéri, ale zároveň navodzujú pocit luxusu. Vo Vertigu sú metalízy vo všetkých druhoch farieb: každá má lesklý kovový odtieň so sviežim vzhľadom.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana