Menu

Tapeta

Arte Vanguard Traverse

Popis

Traverse vytvára zaujímavú hru vertikálnych línií jemne prerušovaných vertikálnymi záhybmi roviny. Menšie a opakujúce sa potlače občas strieda plná čiara. Zvýrazňujúca vrstva lesklého kovového atramentu poskytuje „špeciálny efekt“ v zlatej alebo striebornej farbe.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Vanguard

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Vanguard a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Vanguard

Arte Vanguard

Kombinácia avantgardných textílií a elegantnej plisovanej tapety. Abstraktné grafické vzory, hravé a výrazné farby a luxusný nádych, to všetko inšpirované „modernou maľbou“. Nádych taliančiny s nádychom vintage. Výber materiálov je jedinečný a moderný. Matný alebo lesklý. Experimentálne a technické. Pridaná hodnota vzhľadom aj dojmom. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil
Loading...