Menu

Tapeta

Arte Vanguard Modernist

Popis

Túto tapetu tvoria pásy naukladaných geometrických tvarov v kontrastných farbách, ktoré vyzerajú takmer ako keby boli vzory vystrihnuté a posunuté. Väčšinou rovné a šikmé línie, s občasným kruhom alebo časťou kruhu. Modernist je ukončený tenkou vrstvou laku, ktorý dodáva celému povrchu jemný lesk.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Vanguard

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Vanguard a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Vanguard

Arte Vanguard

Kombinácia avantgardných textílií a elegantnej plisovanej tapety. Abstraktné grafické vzory, hravé a výrazné farby a luxusný nádych, to všetko inšpirované „modernou maľbou“. Nádych taliančiny s nádychom vintage. Výber materiálov je jedinečný a moderný. Matný alebo lesklý. Experimentálne a technické. Pridaná hodnota vzhľadom aj dojmom. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana