Menu

Tapeta

Arte Textura Marsh

Popis

Steny z tkanej trávy takmer vyvolávajú pocit, že nocujete v chate na savane. Štruktúra bola realisticky pretvorená a jemne vnáša do vášho domova skutočný prírodný prvok.

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Textura

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Textura  a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    1.00 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Arte Textura

Arte Textura

Najkrajšie textúry nachádzajúce sa v prírode môžu byť tiež zobrazené na stene, čo vedie k pozoruhodným efektom. Od tkaných tráv až po pletené listy a dokonca aj kožu: vo forme tapiet žiaria jasnejšie ako kedykoľvek predtým. Dopĺňajú ich textúry hrubého alebo veľmi jemne tkaného ľanu a brilantného hodvábu. Paleta farieb tejto vinylovej kolekcie siaha od nadčasových jemných odtieňov až po výrazné farebné tóny.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana