Menu

Tapeta

Arte Spectra Caisson

Popis

Očarujúca tapeta Caisson pripomína typické starožitné panelové dvere. Je to ideálny vzor na vytvorenie v 3D reliéfe. Dizajn tapety vytvára hladký a mäkký vzhľad semišu.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Spectra

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Spectra a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    123 cm
  • Materiál

    3D textil
  • Link

    Viac info

Arte Spectra

Arte Spectra

Ste pripravení na skutočnú výzvu? Nová 3D kolekcia Arte vykúzli z vašich stien skutočnú šou. S touto odvážnou tapetou vytvoríte hĺbku, ktorej výsledkom je optická ilúzia. A to vo všetkých druhoch štýlov, od jednoduchých línií až po vzhľad starožitných panelových dverí. Tím dizajnérov Arte neustále hľadá vzory a farby, ktoré zodpovedajú duchu doby. Po kolekciách Enigma, Eclipse a Intrigue sa Arte opäť pustilo do nového počinu s 3D tapetami s názvom Spectra s harmonickými vzormi a farbami, ktoré si nájdu miesto v každom interiéri. Kombinácia 3D reliéfu, vzoru a farby pôsobí vždy vyvážene. Pri výrobe 3D kolekcií používa Arte inovatívnu techniku: tepelné tvarovanie. Pomocou tepla sa forma vtlačí do materiálu, ktorý zostane viditeľný aj po vychladnutí. Vďaka tejto technike sa vytvorí jasný reliéf, ktorý dáva 3D efekt, hoci materiál zostáva pružný a mäkký. Spectra má tiež jemný semišový vzhľad, ktorý zvyšuje jej mazľavosť. Šikovné je aj to, že obklad na stenu má pozitívny vplyv na akustiku v miestnosti. To je výhodou nielen pre vaše pohodlie, ale aj pre možnosti použitia. Spectra tak môže výborne poslúžiť aj na stropy či priečky.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana