Menu

Tapeta

Arte Moooi wallcovering the extinct animals - Menagerie of extinct animals

Popis

Fantastic fauna print je digitálne vytlačená tapeta na mäkkej textílii s netkaným podkladom, v ktorej je záhadne ukrytých až 10 vyhynutých zvierat.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Mooi wallcovering the extinct animals a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    130 cm
  • Materiál

    Textil
  • Link

    Viac info

Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Tapety Extinct Animals sú inšpirované Moooi's Museum of Extinct Animals. Múzeom vyhynutých zvierat “Moooi” oslavuje rozmanitosť prírody a podnecuje prekračovať hranice fantázie. Zdôraznenie toho, že najoceniteľnejším pokladom z minulých i súčasných expedícií je nečakaná rozmanitosť krásy vo všetkých jej podobách. Kolekcia tapety Extinct Animals rozširuje obzory dizajnu Moooi pridaním nového vertikálneho rozmeru. V rámci kolekcie tapety Extinct Animals je každý vzor inšpirovaný charakteristikami jedného vyhynutého zvieraťa. Nápadné kombinácie farieb, čŕt a vzorov jeho srsti, peria či kože ho oživujú na vašich stenách. Niektoré návrhy rozprávajú príbeh; iné stimulujú naše zmysly pomocou obrazov a textúr.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana