Menu

Tapeta

Arte Moooi wallcovering the extinct animals - Bearded leopard

Popis

Bearded Leopard je tapeta lemovaná korkom s vločkovou úpravou. Je inšpirovaná kožušinou pravekého leoparda bradatého, ktorá bola bledožltá až tmavo zlatá a zdobia ju tmavé škvrny.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Mooi wallcovering the extinct animals a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Arte Mooi wallcovering the extinct animals

Tapety Extinct Animals sú inšpirované Moooi's Museum of Extinct Animals. S Múzeom vyhynutých zvierat Moooi oslavuje rozmanitosť prírody a podnecuje prekračovať hranice fantázie. Zdôraznenie toho, že najoceniteľnejším pokladom z minulých i súčasných expedícií je nečakaná rozmanitosť krásy vo všetkých jej podobách. Kolekcia tapety Extinct Animals rozširuje obzory dizajnu Moooi pridaním nového vertikálneho rozmeru. V rámci kolekcie tapety Extinct Animals je každý vzor inšpirovaný charakteristikami jedného vyhynutého zvieraťa. Nápadné kombinácie farieb, čŕt a vzorov jeho srsti, peria či kože ho oživujú na našich stenách. Niektoré návrhy rozprávajú príbeh; iné stimulujú naše zmysly pomocou obrazov a textúr.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana