Menu

Tapeta

Arte Metal X Stellar

Popis

Koncept Stellar je dostupný v 24 farbách. Tieto farby sa neobmedzujú len na tradičnú metalízu zlata, chrómu a medi. Sortiment zahŕňa aj svieže farby ako ružová, zelená a modrá, aby ste si mohli zariadiť svoj dom s atypickým metalickým vzhľadom.

Nalaďte sa na tapety Arte Metal X

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Metal X a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    91 cm
  • Materiál

    Metalická fólia na vliesovom podklade
  • Link

    Viac info

Arte Metal X

Arte Metal X

Luxusné materiály ako mramor, zamat a metalíza získavajú na obľube už nejaký ten piatok. Vzájomná kombinácia týchto materiálov vytvára skutočne opulentný interiér. Na metalíze je skvelé to, že pôsobí luxusne aj industriálne. To je dokonale vyjadrené v novej kolekcii Metal X od Arte. Celý koncept sa sústreďuje na jeden vzor, ​​Stellar, ktorý je dostupný v 24 farbách. Tieto farby sa neobmedzujú len na tradičnú metalízu zlata, chrómu a medi. Sortiment zahŕňa aj svieže farby ako ružová, zelená a modrá, aby ste si mohli zariadiť svoj dom s atypickým metalickým vzhľadom.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana