Menu

Tapeta

Arte Les Cuirs Montage

Popis

Tapety Les Cuirs sú štýlové, exkluzívne a absolútne výnimočné. Jedná sa o koženú tapetu, ktorá sa stáva umeleckým predmetom v interiéri. Koža má hrubé prešívanie čo jej dáva pevný charakter. Je to prírodný produkt, ktorý je veľmi odolný. Môže obsahovať rôzne farebné odtiene.

Nalaďte sa na tapety Arte Les Cuirs

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Les Cuirs a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    100 cm
  • Materiál

    Koža
  • Link

    Viac info

Arte Les Cuirs

Arte Les Cuirs

Štýlový, exkluzívny a absolútne osobitý, to je koncept Les Cuirs. Použitím rôznych vzorov a dekoratívnych farieb sa kožená stena stáva umeleckým predmetom. Hrubé prešívanie dodáva tejto kolekcii extra pevný charakter. Koža je mimoriadne prírodný a odolný materiál. Každá koža má svoj vlastný príbeh rovnako ako tá ľudská, pričom svojou textúrou môže pripomínať jazvy. Vďaka tomu je Les Cuirs jedinečná a výnimočná.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana