Menu

Tapeta

Arte Insolence Shiver

Popis

Tapety Shiver a Swing sú inšpirované okázalými charlestonskými šatami! Strapce sú opäť doslova všade: v móde, šperkoch, kabelkách aj v moderných interiéroch. Vyberte si netkanú textíliu s realistickým textilným efektom (vzor Shiver) alebo autentickú fil-à-fil (vlákno na vlákno) s jemným zamatovým dotykom (vzor Swing).

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Insolence

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Insolence a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.70 x 8.50 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Insolence

Arte Insolence

Vďaka kolekcii Insolence sa prenesieme do honosne vyzdobeného paláca z 20. rokov. Vrátime sa späť do dekády "The Roaring Twenties", ktorá bude navždy známa vzostupom rádií, kín a jazzovej hudby. Móda je provokatívna a interiéry opulentnejšie ako kedykoľvek predtým. Nadčasový a luxusný je nový palazzo štýl, ktorý je v súčasnosti nezastaviteľným trendom. Vidíme v ňom návrat mnohých typických prvkov dvadsiatych rokov, hoci v súčasnej podobe. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana