Menu

Tapeta

Arte Insolence Moxie

Popis

Dizajn tapety Moxie bol inšpirovaný klasickými skladacími zdvíhacími dverami s nožnicovým kovaním. Stále ich môžete občas vidieť v hoteloch v srdci Paríža.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Insolence

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Insolence a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Rozmer

    0.70 x 8.50 m
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Insolence

Arte Insolence

Späť do dekády The roaring twenties, ktorá bude navždy známa vzostupom rádia, kín a jazzovej hudby. Móda je provokatívna a interiéry opulentnejšie ako kedykoľvek predtým. Rýchlo vpred do súčasnosti, kde je luxusný nový palazzo štýl nezastaviteľným trendom. Vidíme návrat mnohých typických prvkov dvadsiatych rokov, hoci v súčasnej podobe. Táto kombinácia nového paláca a honosného štýlu dvadsiatych rokov tvorí inšpiráciu pre kolekciu Insolence. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana