Menu

Tapeta

Arte Icons Symbiosis

Popis

Zmes pútavých rastlín a vtáčích pier vytvárajú krásnu symbiózu a podnecujú fantáziu. Tento dizajn je k dispozícii s jemným kovovým akcentom, ako aj s explicitným vysokým leskom.

Farba tapety

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Arte Icons

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Arte Icons a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    90 cm
  • Materiál

    Vlies
  • Link

    Viac info

Arte Icons

Arte Icons

Tapeta Icons očarí svojou všestrannosťou použitých materiálov, ktoré tvoria hodnoty interiérového dizajnu ako napríklad šagrénová useň (galuchat), slučková tkanina, kovový akcent a tŕstie. Hoci aplikovanie týchto neutíchajúcich materiálov na steny je veľmi netradičné, je aj veľmi originálne. Typické sú rozličné geometrické prvky, ktoré zvýrazňujú neobyčajný blokový motív. Nie len mix teplých materiálov je prekvapujúcim faktorom, ale menivý výskyt svetla a hry matného s lesklým dáva taktiež extra rozmer luxusu, ktorý poskytuje táto tapeta. 

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana