Menu

Tapeta

Arte Atelier Alma

Popis

Tapeta Alma s autentickým vzhľadom mäkkej, luxusnej kože, doplnená o jej prirodzené nuansy a nepravidelnosti. Ručne šité kožené detaily prispievajú k realistickému vzhľadu tejto rafinovanej tapety.

Cena na vyžiadanie Objednať konzultáciu

Informácie o produkte

  • Rozmer

    1.00 x 10.05 m
  • Materiál

    Vinyl
  • Link

    Viac info

Arte Atelier

Arte Atelier

Kolekcia Atelier sa zrodila z lásky k vkusnému a súčasnému dizajnu. Vyznačuje sa jemnými koženými detailmi s jemnou patinou. Obklad na stenu má autentický vzhľad mäkkej, luxusnej kože a vyznačuje sa dekoratívnymi prešívanými detailmi a prirodzenými nuansami a nepravidelnosťami. Kolekcia je absolútna elegancia a trieda, pričom je zároveň funkčná a krásna vo svojej jednoduchosti. Je to moderný pohľad na klasický dizajn. Táto tapeta má autentický vzhľad mäkkej, luxusnej kože, doplnený o jej prirodzené nuansy a nepravidelnosti. Ručne šité kožené detaily prispievajú k realistickému vzhľadu tejto rafinovanej tapety. Použitie extra ťažkého vinylu bolo nevyhnutné pre získanie realistickej textúry a pocitu pravej kože.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana