Menu

Tapeta

Armani / Casa Precious Fibers 3 TURANDOT

Popis

Posledná opera Giacoma Pucciniho Turandot (1926) pochádza z prostredia čínskeho cisárskeho dvora. Chuť po exotike a bohatosť dvora sú poctené dizajnom tapety s rovnomenným názvom, ktorá predstavuje motív Shagreena – klasika Armaniho estetiky, ale aj symbol prestíže a rafinovanosti vo východných krajinách od najstarších čias. Textúra v reliéfe je získaná vďaka presnému procesu sieťotlače priamo na hodvábne vlákna, ktorý využíva 3D expandujúce atramenty, čo je absolútna novinka pre Armani/Casa.

Farba tapety

Cena za meter 260.40 € s DPH

Objednať konzultáciu

Nalaďte sa na tapety Armani Precious Fibers 3

Inšpirujte sa pri video listovaní, nahliadnite s nami do katalógu tapiet Armani Precious Fibers 3 a nechajte sa uniesť kolekciami najlepších európskych a svetových značiek. Preneste svet originálneho dizajnu priamo k vám.

Informácie o produkte

  • Šírka tapety

    87 cm
  • Materiál

    Hodváb
  • Link

    Viac info

Armani Precious Fibers 3

Armani Precious Fibers 3

Tretia kolekcia zo série tapiet Precious Fibers od Armani/Casa predstavuje cestu do exotiky a snov a obsahuje návrhy pomenované po operách a baletoch. Tie vytvárajú magickú atmosféru. Partnerstvo medzi Giorgiom Armanim a milánskymi odborníkmi na tapety Jannelli&Volpi, ktoré vzniklo v roku 2014, viedlo k nezabudnuteľným a výrazným tapetám. Teraz k najluxusnejšej kolekcii zrodenej z tejto spolupráce pribudlo osem noviniek. Sofistikované materiály ako hodváb, lurex a zamat sa používajú na vytvorenie tapiet na stenu, ktoré stelesňujú Armaniho kód elegancie. Sú koncipované tak, aby zdobili domáce priestory pomocou vzorov vyjadrujúcich jemné prechody (vodnaté rozmazania, odtiene tón v tóne a efekty trompe l'oeil) alebo živé kontrasty (dôsledná geometria, výrazné farebné akcenty a grafické dizajny inšpirované prírodou). Popri používaní tradičných techník Armani/Casa predstavuje nové výrobné riešenia pre tieto tapety, čo je dôkazom jej neustáleho hľadania inovácií a kvality.

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana