Referencia

Vonkajšie žalúzie oživili dom v Ilave

Vonkajšie žalúzie oživili dom v Ilave

 

Mávate problémy s veľkými teplotami alebo silnými slnečnými lúčmi, alebo len chcete trochu viac súkromia, vonkajšie žalúzie Z90 NOVAL vyriešia vaše problémy. Môžete si vybrať z mnohých atraktívnych farieb a prevedení. Vlastníci rodinného domu v Ilave sa tiež rozhodli pre tieto vonkajšie žalúzie, ktoré sú plne motorické s elektrickým ovládaním od Somfy a ich nepriepustnosť svetla sa vyšplhala až na 98 %.

 

.
Vonkajšie žalúzie na dome v Púchove

Vonkajšie žalúzie na dome v Púchove

 

Aj v Púchove už poznajú naše vonkajšie žalúzie Z90 NOVAL, ktoré sú najlepšou voľbou pre rodinné i bytové domy. Či bývate v novostavbe alebo v staršom rodinnom dome, vonkajšie žalúzie okrem zvýšenia komfortu bývania skvele doplnia jeho celkový vzhľad. Môžete si vybrať z mnohých dizajnových farieb a prevedení, vždy dostanete stopercentnú kvalitu zodpovedajúcu tým najvyšším štandardom.

 

.
Vonkajšie žalúzie u zákazníka v Martine

Vonkajšie žalúzie u zákazníka v Martine

 

Veľké horúčavy a silné slnko trápia každoročne množstvo Slovákov. Riešenie je ale jednoduchšie ako by sa mohlo zdať. Ešte predtým ako budete uvažovať o drahej klimatizácii vám odporúčame preveriť si možnosti vonkajších žalúzií. Tak urobil aj majiteľ rodinného domu v Martine, ktorý sa rozhodol pre Z90 NOVAL so zatemniteľnosťou až 98 % a elektrickým ovládaním Somfy. Horúčavy ho už tak zaručene trápiť nebudú.

 

.
Majitelia domu v Dolnom Kubíne si zvolili vonkajšie žalúzie Z90 NOVAL

Majitelia domu v Dolnom Kubíne si zvolili vonkajšie žalúzie Z90 NOVAL

 

A urobili dobre. Ide o inovatívne žalúzie, ktoré zákazníkovi poskytujú zvýšenie komfortu bývania vo viacerých úrovniach. V prvom rade zabraňujú silným slnečným lúčom preniknúť do interiéru, čím ho chladia a pomáhajú udržiavať konštantnú teplotu. V druhom rade efektívne zatemňujú. Zatemniteľnosť na úrovni až 98 % zabezpečuje pokojný spánok v tme aj keď je už vonku vidno. O množstve ďalších výhod sa dočítate v produktovom liste.

 

.
Dom v Kysuckom Novom Meste chladia vonkajšie žalúzie

Dom v Kysuckom Novom Meste chladia vonkajšie žalúzie

 

Ďalší spokojní vlastníci inštalovaných vonkajších žalúzií Z90 NOVAL bývajú v Kysuckom Novom Meste. Pre kúpu vonkajších žalúzií sa rozhodli najmä kvôli vysokým horúčavam v letných dňoch. Vonkajšie žalúzie im však poskytujú aj ďalšie výhody ako napríklad vysoká zatemniteľnosť či moderný dizajn. Kvalita prevedenia je prioritou číslo jeden a dlhodobá spoľahlivá prevádzka je tak samozrejmosťou.

 

.
Dom v meste Ružomerok s vonkajšími žalúziami

Dom v meste Ružomerok s vonkajšími žalúziami

 

Medzi spokojných vlastníkov vonkajších žalúzií Z90 patrí aj rodina z Ružomberka. Tento nový prírastok na ich statku im okrem iného pomáha v horúcich letných dňoch udržiavať teploty interiéru pod kontrolou. A oni si tak môžu  bez problémov relaxovať vnútri akoby ani nebolo leto. Okrem toho naše vonkajšie žalúzie skvele vyzerajú a hodia sa k moderným aj starším rodinným či bytovým domom. Výber je na vás.

 

.
Aj v Čadci sa tešia z vonkajších žalúzií Z90 NOVAL

Aj v Čadci sa tešia z vonkajších žalúzií Z90 NOVAL

 

Vonkajšie žalúzie Z70 s elektrickým pohonom od frazcúzskej značky Somfy sú tým správnym riešením pre moderné, i staršie domy. Na výber je množstvo farieb a či už inklinujete k štandardnej čiernej, bielej či sivej, nebudete sklamaní. Majitelia rodinného domu v Čadci si vybrali a ich vonkajšie žalúzie im teraz poskytujú perfektné zatemnenie a chladenie interiéru v horúcich letných dňoch po celý rok.

 

.
!-- Ybug code start (https://ybug.io)