Predĺžte si relax na terase s bočnými clonami

Poznáte to, keď máte konečne čas oddychovať na terase, začne fúkať chladný vietor, spustí sa dážď alebo vám plány prekazia zvedaví susedia. Bočné clony sa však dokážu vysporiadať so všetkými prekážkami, aby ste si zaslúžený relax mohli vychutnávať za každých okolností. My vám ich radi predstavíme.


Posuvné paravany

Technické riešenie
Posuvné paravany tvoria hliníkový rám a lamely, ktoré môžu byť fixné, alebo pohyblivé. Sú uchytené v koľajnicovom systéme, ktorý zabezpečuje stabilitu a ľahkú manipuláciu. Ovládajú sa manuálne alebo motoricky. Sú dostupné v najrôznejších farbách a rozmeroch.

Ako spríjemnia čas na terase
Posuvné paravany chránia terasu pred ostrým slnkom a poskytujú dostatok súkromia. Ťahom ruky alebo pomocou motoru ich jednoducho presuniete tam, kam potrebujete. Vďaka farebnej škále ich prispôsobíte každej terase. 


 

Screenové rolety

Technické riešenie
Screenové rolety tvorí perforovaná látka s rôznou úrovňou priepustnosti svetla. Väčšina pergol z našej ponuky umožňuje rolety plne integrovať tak, aby nevytŕčali a spolu tvorili kompaktný celok. Sú odolné voči vetru, látka je stálofarebná s protiplesňovou úpravou.

Ako spríjemnia čas na terase
Screenové rolety ponúkajú ochranu pred neželanými pohľadmi a ostrým slnkom, no zároveň podľa typu zvolenej látky priestor nechávajú dostatočne presvetlený. Počas dňa zvonku pôsobia nepreniknuteľným dojmom, no z terasy máte dobrý výhľad do okolia.

Vonkajšie závesy

Technické riešenie
Vonkajšie závesy sú priamo určené do exteriéru. Sú vodoodolné, farebne stále, odolné voči plesniam a odpudzujú nečistoty.

Ako spríjemnia čas na terase

Poskytujú dostatok súkromia a ostré slnečné lúče ponechajú mimo terasy. Pôsobia jemným a vzdušným dojmom, navodzujú pocit útulnosti a romantickosti.

Posuvné presklené steny

Technické riešenie
Bezpečnostné sklo s hrúbkou 10 mm je uchytené vo vysoko odolnom vodiacom systéme, ktorý zabezpečuje stabilitu a bezpečnosť. Posuvné steny je možné doplniť o uzamykací mechanizmus, aby bola terasa chránená aj pred neželanými návštevníkmi.

Ako spríjemnia čas na terase
Presklené posuvné steny zmenia vašu terasu na vonkajšiu obývačku, ktorú si budete užívať aj počas chladnejších večerov a nepriaznivého počasia bez ohľadu na ročné obdobie. Ochránia vás pred hmyzom a chladom bez toho, aby uberali na výhľade.

Ako si vybrať tú správnu bočnú clonu

Väčšinu bočných clon je možné kombinovať. Môžete sa chrániť pred chladným počasím a zároveň si dopriať súkromie so screenovými roletami či závesmi. Pergoly vo vyšších radách ponúkajú možnosť zdvojené bočné prvky plne integrovať. Povedzte o vašich predstavách a životnom štýle našim odborníkom, radi vám navrhnú riešenie na mieru.