Ušetrite s tepelnými závesmi!

Povýšte estetické závesy na funkčný izolačný prvok a ušetrite celoročné náklady na energie vďaka tepelným závesom.


V zimnom období závesy chránia pred únikom vnútorného tepla von, čím efektívne znižujú náklady na vykurovanie. Silnou stránkou závesov je aj schopnosť obmedziť ochladzovanie okna. Celoročné šetrenie nákladov ocenia najmä majitelia moderných interiérov a taktiež majitelia komerčných priestorov s veľkými presklenými plochami. V letných mesiacoch ušetríte aj náklady na chladenie interiéru  a ochránite ho pred sálavým teplom zo slnečných lúčov, ktoré zostáva v priestore medzi závesom a oknom. 

 

Kompletný záves pozostáva z dekoračného závesu, prípadne záclony a patentovanej termoizolačnej podšívky, ktorá obsahuje hliníkové vlákna. Termoizolačnú podšívku je vďaka jej rôznej transparentnosti možné kombinovať s väčšinou dekoračných závesov a záclon. Samotná izolačná podšívka je k dispozícii v rôznych stupňoch zatemnenia. 

 

Na základe vašich požiadaviek si môžete zvoliť podšívku od transparentnej verzie až po úplne zatemňujúcu blackoutovú verziu. Vďaka vysokej estetickej kompatibilite už nemusíte pri zariaďovaní interiéru látkovým tienením robiť kompromisy medzi estetickou a funkčnou stránkou. 


Závesy boli testované v dvoch laboratóriách, ktoré nezávisle od seba potvrdili vysokú účinnosť závesov. V porovnaní s bežnou bavlnenou podšívkou prepúšťajú až päťkrát menej tepelnej energie. Vyberte si záves s termo podšívkou z našej ponuky a spojte estetický a funkčný detail vášho interiéru.