Spoznajte Renson Linarte

Fasádny prvok Renson Linarte disponuje čistými líniami a minimalistickým dizajnom. Obklad tvorený z vertikálnych hliníkových profilov ponúka takmer nekonečné možnosti kombinovania.


Dizajnovým obkladom je možné zabezpečiť dokonalú povrchovú úpravu stien, fasády, garážových brán alebo vstupných dverí tak, aby naplno ladili. Jednotlivé prvky môžu zasahovať aj pod vašu pergolu alebo do interiéru tak, aby bol dosiahnutý esteticky jednotný celkový vzhľad. Veľkou výhodou materiálu, z ktorého je obklad vytvorený, je nenáročná údržba, stálosť farieb a výborné odolávanie poveternostným vplyvom. 

Obklad Linarte pozostáva z jednotlivých hliníkových profilov, ktoré sa montujú na systémovú podkonštrukciu pomocou príchytiek. Takýmto spôsobom sa eliminuje možnosť deformácie v dôsledku tepelnej rozťažnosti. Na hotovom obklade nie sú viditeľné žiadne skrutky ani iný inštalačný materiál, vďaka čomu obklad pôsobí čisto a elegantne. Rôzne profily Linarte je tak možné kombinovať podľa prianí zákazníka takmer donekonečna. V ponuke máme širokú škálu farieb. 

Vertikálne obklady je možné prispôsobiť predstavám aj pomocou  drevených pásov z cédrového dreva alebo LED osvetlením zapusteným do steny. Nainštalovaním týchto vylepšení sa dá zvoliť ľubovoľný vzor alebo ich náhodné usporiadanie. Renson Linarte má v príslušenstve aj ukočnovacie profily a systémovo vyriešené rohové spoje. Zakomponujte číslo domu a vytvorte tak váš dizajnérsky obklad. Poštová schránka, číslo domu a osvetlenie sa nadizajnujú tak, aby maximálne ladili s celkovým obkladom.

Belgický výrobca RENSON patrí medzi špičku v oblasti tieniacej techniky. Produkty, ktoré vyrába interne sú testované v extrémnych podmienkach tak, aby vydržali roky. Značku RENSON na slovenskom trhu zastupujeme ako RENSON Ambassador.