Markíza alebo slnečná plachta? Obe len u nás s veterným čidlom zadarmo

Zaslúžite si príjemný tieň na vašej terase pod prémiovou markízou alebo slnečnou plachtou. Doprajte si pohodlie a vyberte si tienenie pre vás na mieru. Teraz k nej získate veterné čidlo Somfy zdarma

 

plachta

Markíza: exotická dovolenka aj doma na terase

Užite si pocit pohodlia a letnej dovolenky. Markíza je skvelým typom tienenia na terasu, ktoré je v stiahnutom stave prakticky neviditeľné.

V porovnaní s pergolou pôsobí jemnejšie, pretože nemá predné stĺpiky.

Mám záujem

markizy

plachta_2

Slnečná plachta: kúsok stredomoria na vlastnej záhrade

Pocit dovolenky na terase navodzujú aj slnečné plachty. Výhodou sú naklápacie mechanizmy na stĺpikoch plachty, vďaka ktorým môžete posúvať tieň tam, kam chcete.

Pravé jachtárske plachty Soliday s patentovanými technológiami majú veľmi dobre dotiahnuté detaily. Na výber sú viaceré farby látok a rôzne materiály. .

Mám záujem

Veterné čidlo zdarma

Nechajte starosti o počasie na inteligentné senzory. Nemusíte myslieť na ochranu vaše markízy pre vetrom.

S veterným čidlom Somfy účinne ochránite tienenie pred náporom vetra, pretože čidlo vyhodnocuje vplyv vetra priamo na markízu.

Len do 31.5.2024 môžete získať veterné čidlo k markíze alebo k slnečnej plachte zdarma.

Doprajte si pohodlie a vyberte si tienenie s veterným čidlom, aby ste nemuseli myslieť na zmeny počasia.

Mám záujem

Shoot_Fabien_Courmont_2020_La_roche_HD_012

Profirol_Prelink_Kampan_ (1)

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to markíza, slnečná plachta alebo iný produkt z našej ponuky. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis