Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

Vyberte si tienenie, ktoré bude presne podľa vašich predstáv. Už to nemusíte dlhšie odkladať. Teraz môžete mať vašu vysnívanú tieniacu techniku aj na splátky.

Chcem sa stretnúť

ILUSTRACNY OBRAZOK_ (1)

Veľké veci, malé splátky

V tienení nerobíme kompromisy.

Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to pergola, vonkajšie žalúzie alebo iný produkt z našej ponuky.

Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet. Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu.

O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe alebo osobne, v ktoromkoľvek showroome PROFIROL.

 

Požiadať o pôžičku

262-2_pergola-maestro

85-1_vonkajsie-zaluzie-c80

Až 10 000 € s nulovou akontáciou

Ak by ste sa rozhodli pre pôžičku do 10 000 €, môžete ju mať s nulovou akontáciou. Celkovo si na vaše tienenie môžete požičať až 20 000 €. Akontácia je pri takom úvere maximálne 20%. Schvaľovanie je rýchle a jednoduché.

Pri pôžičkách do 2 000 € trvá schválenie len 10 minút. Pri vyšších sumách je to maximálne 10 dní. K nákupu na splátky je potrebný doklad totožnosti (občiansky preukaz) a doklad potvrdzujúci výšku vášho príjmu. Ak bude výšku príjmu možné overiť v Sociálnej poisťovni, nič viac nie je potrebné.

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte elektronicky a po schválení sa môžete tešiť z vášho nového tienenia.

Snímka obrazovky 2024-06-05 o 15.00.24_2

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis