(50) Výhody screenových roliet na rohové okná

v50-1

v50-1

Riešenie pre rohové okná

Tento typ screenovej rolety je ideálnym riešením pre moderné stavby s dizajnovým rohovým oknom, kde je lepené sklo na sklo bez stĺpika. V rohovej časti rolety nie je medzera, nedochádza k prenikaniu ostrého slnka. 

v50-2

v50-2

Ochrana pred slnkom

Vonkajšie rolety predstavujú efektívny spôsob tienenia, ktorý váš interiér spoľahlivo ochránia pred ostrým slnkom a následným prehrievaním interiéru. Takto ušetríte náklady na chladenie priestoru v letných mesiacoch.

v50-3

v50-3

Ochrana pred hmyzom

V stiahnutom stave pôsobia ako alternatíva sieťky proti hmyzu, ktorá udrží neželaných lietajúcich návštevníkov bezpečne mimo váš domov.

v50-4

v50-4

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Screenové rolety sú mimoriadne odolné voči vetru, poskytnú vám potrebné súkromie aj počas veterných dní a v oblastiach, kde viac fúka. Tieniace látky sú tvarovo aj farebne stále

v50-5

v50-5

Farebnosť

Vďaka bohatej palete farieb a štruktúr tieniacich látok roletu plne prispôsobíte vzhľadu fasády tak, aby dokonale ladili. V kombinácii s vysokou funkčnosťou je screenová roleta dokonalým doplnkom.

v50-6

v50-6

Montáž do priestoru

Screenová roleta je vhodná nielen na predokennú montáž, ale aj na tienenie pergol, altánkov a iných konštrukcií.

v50-7

v50-7

Dizajn

Vonkajšia rolete je najsubtílnejší prvok spomedzi ostatných tieniacich riešení. Pôsobí nenápadným dojmom a nepúta na seba pozornosť.

v50-8

v50-8

Ochrana súkromia

Tak ako všetky tieniace systémy, aj screenová roleta počas dňa poskytuje dostatok súkromia obyvateľom domu a zároveň dovnútra púšťajú dostatok svetla. Vhodným výberom tieniacej látky je možné dosiahnuť aj súkromie večer, keď sa v interiéri svieti. 

v50-9

v50-9

Kontakt s okolím

Vďaka perforovanej látke roleta zabezpečuje tienenie, ale zároveň je zachovaný vizuálny kontakt s exteriérom

v50-10

v50-10

Komfortné ovládanie

Roletu je možné ovládať manuálne alebo motoricky. Pre ešte väčší komfort doplňte roletu slnečným, veterným a teplotným senzorom, alebo ju pripojte do systému inteligentnej domácnosti a nechajte techniku pracovať pre vás.