Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.

Vyberte pobočku:

0903 018 478 / profirol@profirol.sk

NEZÁVÄZNÝ DOPYT
Poradím
Vám?
Výrobca
www.climax.cz

Vonkajšie žalúzie T80

Vonkajšie žalúzie T80 sú najnovším typom vonkajších žalúzií od firmy Climax. Naše „T-čka“ prinášajú nový svieži tvar ktorý imituje našu najvyšiu radu žalúzií Protal, okrem iného lepšie doklápajú ako lamely C80. Vďaka inovovanému tvaru majú naše „T-čka“ výrazne nižší nábal a stavebnú hĺbku. Čiže si vystačíme s menšou hrúbkou zateplenia iba 12cm. Ovládanie žalúzií býva v dnešnej dobe najčastejšie motoricky. Používame 3 druhy motorov. Somfy, Elero, Geiger. Ovládanie môže byť pomocou diaľkových ovládačov, ale v poslednej dobe je obľúbené ovládanie cez telefon. Obľúbenou aplikáciou je systém Loxone, s ktorým naše žalúzie bezproblémov fungujú.

 

 

Štandardné podomietkové prevedenie

Žalúziu osádzame do vopred pripraveného boxu. Box tvoria nosné konzoly a krycí plech tvaru Z. Toto prevedenie je najlacnejšie podomietkové prevedenie. Zadnú stranu boxu, kde nie je krycí plech, je potrebné finálne upraviť, napr. omietkou alebo farbou. Pri menších žalúziach stačí, aby bol krycí plech hrúbky 1,5 mm, pri väčších rozmeroch je potrebná kvôli stabilite 2 mm hrúbka. Vodiace lišty mimo rohového prevedenia sú taktiež podomietkové.

Súvisiace produkty

Bežné vonkajšie žalúzie Z90 sú pomerne žiadané, naše žalúzie Z90 Noval sú však ich inovovaná verzia. ...

Môžeme Vám nejako poradiť?

Odber noviniek

Čerstvé novinky priamo na email

Horúce dizajnové novinky a užitočné info. Nespamujeme, vždy sa môžete odhlásiť.

Všetky práva vyhradené Profirol s.r.o. 2021
O nás / Blog / Kontakt / Reklamačný poriadok / Obchodné podmienky / Somfy riadenie