Šetrite náklady s tienením proti prehrievaniu domácnosti

Chráňte domácnosť proti prehrievaniu. Vyberte si z našej ponuky interiérového alebo exteriérového tienenia, aby ste mali doma príjemný chládok. Ušetríte náklady na chladenie priestoru v letných mesiacoch.

Mám záujem

panovista max

Interiérové plisé rolety

Látkové rolety, skladané do tvaru harmoniky, majú nielen výnimočný dizajn, ale aj výnimočnú funkčnosť.

Plisé roleta nie je pevne uchytená v hornej časti, je teda možné posúvať ju oboma smermi. Je to ideálne tienenie pre dosiahnutie optimálnych svetelných podmienok. Môžete tieniť napríklad len strednú časť okna.

Mám záujem

Plisé rolety profirol

profirol latkove rolety

Interiérové látkové rolety

V letných mesiacoch rolety zabraňuje prehrievaniu interiéru, naopak, v zimnom období redukujú únik tepla cez okná. To sa prejaví na znížených nákladoch na chladenie a vykurovanie.

Látkové rolety ovplyvňujú akustiku v miestnosti, regulujú prienik svetla a tepla z vonkajšieho prostredia a navodzujú pozitívne emócie.

Mám záujem

Exteriérové rolety SUNROL

Screenové rolety sú mimoriadne odolné voči vetru, poskytnú vám potrebné súkromie aj počas veterných dní a v oblastiach, kde viac fúka.

Tieniace látky sú tvarovo aj farebne stále. Vďaka bohatej palete farieb a štruktúr tieniacich látok roletu plne prispôsobíte vzhľadu fasády tak, aby dokonale ladili.

V kombinácii s vysokou funkčnosťou je screenová roleta dokonalým doplnkom.

Mám záujem

veel-daglicht-en-toch-draaglijke-binnentemperaturen1

187-13_zipove-screeny

Exteriérové zipové screeny

Vonkajšia roleta je najsubtílnejší prvok spomedzi tieniacich riešení. Pôsobí nenápadným dojmom a nepúta na seba pozornosť.

Screenová roleta je vhodná nielen na predokennú montáž, ale aj na tienenie pergol, altánkov a iných konštrukcií. V stiahnutom stave pôsobia ako alternatíva sieťky proti hmyzu, ktorá udrží neželaných lietajúcich návštevníkov bezpečne mimo váš domov.

Mám záujem

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to interiérové alebo exteriérové tienenie. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

Profirol_Prelink_Kampan_

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

!-- Ybug code start (https://ybug.io)