Prémiové závesy pre vašu domácnosť

Vyberte si závesy s prémiovou kvalitou v rôznych vzoroch. Náš interiérový dizajnér vám pomôže nájsť ideálne riešenie pre vašu domácnosť.

Mám záujem

zavesy_1

Na mieru podľa vašich predstáv

Závesy v domácnosti poskytnú súkromie a ochranu pred ostrým slnkom. Dokonca dokážu ovplyvniť celkovú náladu v miestnosti. Môžete ich striedať podľa ročného obdobia alebo nálady. Poradenstvo interiérovej dizajnérky poskytujeme k interiérovým tieniacim prvkom celkom zadarmo.

Dizajnérke vysvetlíte vaše predstavy a ukážete fotografie miestnosti. Odporučí vám vhodný typ, materiál, farbu a riasenie závesu tak, aby tienenie s interiérom perfektne ladilo.

310_zavesy-proti-teplu

Profirol_Prelink_Kampan_

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to interiérové alebo exteriérové tienenie. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

!-- Ybug code start (https://ybug.io)