Podomietkové boxy s rýchlym dodaním

Na predajňu doručíme už do 2 týždňov. Podomietkové boxy s istotou najrýchlejšieho doručenia bez montáže. Zvoľte si skryté boxy pre vaše žalúzie, ktoré dotvárajú estetický vzhľad budovy.

Mám záujem

sliderboxy hl banner copy 3

Skrytý mechanizmus pre estetický vzhľad

Podomietkové boxy umožňujú schovať mechanizmus žalúzií a vytiahnuté lamely pod omietku. Žalúzie tak nenarušia celkový vzhľad fasády a nedochádza k obmedzeniu výhľadu cez okno. Finálny vzhľad stavby pôsobí čistým dojmom bez rušivých elementov.

Pri podomietkových boxoch garantujeme naozaj rýchle dodanie. Pokiaľ potrebujete boxy s čo najrýchlejším doručením a objednáte si ich bez montáže, vieme vám ich doručiť do 2 týždňov. Dodanie je na našu predajňu, kde si boxy prídete vyzdvihnúť. Podomietkové boxy si u nás môžete objednať aj s montážou, ktorú robia naši skúsení odborníci.

85-1_vonkajsie-zaluzie-c80

85-5_vonkajsie-zaluzie-c80

Vyberte si typ podľa vašich požiadaviek

Podomietkové riešenie má vplyv na celkovú hrúbku zateplenia, preto je ideálne myslieť naň ešte v štádiu projektu zateplenia. Žalúzie sa dajú spraviť dodatočne po montáži boxov. Interval môže byť pol roka až rok, v závislosti od postupu dokončovacích prác, finančných možností a prianí zákazníka. Ponúkame 3 typy podomietkových boxov: EASY, PREMIUM a PASIV. Štandardom je u nás najmä box Premium. Textilné rebríky žalúzie sa pri ňom neodierajú o drsnú omietku a nemusíte sa báť, že sa časom sa pretrhnú.

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to pergola, vonkajšie žalúzie alebo iný produkt z našej ponuky. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

Profirol_Prelink_Kampan_

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

!-- Ybug code start (https://ybug.io)