Prémiové žalúzie Climax o 25 % lacnejšie

Majte vaše žalúzie konečne doma a užite si príjemný tieň.
Zabráňte prehrievaniu vašej domácnosti s vonkajšími žalúziami Climax Z90. Do konca mesiaca ich kúpite so zľavou až 25%.

Mám záujem

ILUSTRACNY OBRAZOK_

Funkčnosť a prémiová kvalita

V našej ponuke kvalitných vonkajších žalúzií nájdete Z90 NOVAL so zníženou hlučnosťou a zatemnením až 98 %. Pomôžu vám s účinnou tepelnou ochranou budovy a interiér sa vám nebude prehrievať. Naklápaním lamiel môžete regulovať svetlo v domácnosti.

Zároveň však môžete vetrať cez okno aj keď sú žalúzie zatiahnuté. Vonkajšie žalúzie Climax sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú dizajnový vzhľad budovy. Dôležité sú nielen ich funkčné benefity, ale aj estetika. Žalúzie Z90 sú špecifickou dizajnovou črtou na budove.

79-2_vonkajsie-zaluzie-z90-noval_1

vonkajsie-zaluzie-noval-cierne

Distribuujeme len tie najlepšie produkty

Keďže si zakladáme na kvalite, ponúkame kvalitné dizajnové produkty od popredných výrobcov. Vonkajšie žalúzie značky Climax prinášame našim zákazníkom za výhodnú cenu so zľavou 25 % počas júna.

So značkou Climax spolupracujeme dlhodobo a ich žalúzie si môžete u nás objednať s montážou nášho kvalifikovaného tímu.

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to pergola, vonkajšie žalúzie alebo iný produkt z našej ponuky. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

Profirol_Prelink_Kampan_ (1)

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis