Bioklimatická pergola s osvetlením v hodnote 2 000 € zdarma

Majte vašu vynívanú pergolu konečne doma. Vychutnajte si leto na terase pod prémiovou pergolou. Teraz ku bioklimatickej pergole dostanete aj svetlá zdarma, aby ste si mohli užiť teplé letné večery na osvetlenej terase.

Mám záujem

slider 1300x410 A (1)_1

Počasie vás neprekvapí

Bioklimatická pergola sa prispôsobí aktuálnym svetelným podmienkam a počasiu. Je ideálnym zastrešením pre terasu, ktorú chcete využívať bez obmedzení.

Hliníkové lamely, ktoré tvoria strechu, môžete naklápať v rôznych uhloch. Reguluje sa tak množstvo svetla a prídenie vzduchu.

265_pergola-eteria

262-2_pergola-maestro

Osvetlenie pre príjemné večery

Pergolu nemusíte využívať len počas dňa. S kvalitným osvetlením môžete tráviť na terase aj príjemné letné večery. Teraz od nás získate k bioklimatickej pergole osvetlenie v hodnote 2 000 € zdarma.

S prémiovou pergolou s osvetlením si môžete užiť naozaj dokonalý oddych na terase.

Rozdeľte si platbu a doprajte si vysnívané tienenie na splátky

V tienení nerobíme kompromisy. Každý náš klient si zaslúži tieniacu techniku, ktorá bude pre neho dokonalá, či už je to pergola, vonkajšie žalúzie alebo iný produkt z našej ponuky. Doprajte si to najlepšie bez toho, aby ste zaťažili rodinný rozpočet.

Vďaka spoločnosti Quatro si môžete platbu rozdeliť na splátky. Zvolíte si výšku akontácie, požadovanú dobu splácania alebo výšku mesačnej splátky podľa svojho rozpočtu. O pôžičku môžete žiadať priamo na našom webe.

Mám záujem

Profirol_Prelink_Kampan_ (1)

placeholder-1300-471

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis