(8) Výhody pergoly Aero

v8-1

v8-1

Bioklimatický efekt

Vďaka náklonu lamiel až 150° môžete na vašu terasu pustiť toľko svetla, koľko potrebujete. Výhodou lamelovej strechy oproti pevnej strechy je regulácia teploty na terase. Teplý vzduch stúpa hore a cez otvorené lamely opúšťa priestor. Tým sa terasa automaticky ochladzuje. Pri pevnej streche sa teplý vzduch hromadí v priestore terasy a vzniká nepríjemný skleníkový pocit. 

v8-2

v8-2

Ochrana pred dažďom

Špeciálny tvar lamiel zaistí, že vaša terasa nebude mokrá ani vtedy, keď strechu otvoríte po daždi. Lamely sú dvojstenné, ich časť slúži ako žľab pre odtok vody, odtiaľ voda vteká do integrovaných žľabov po celom obvode konštrukcie a následne opúšťa strechu.

v8-3

v8-3

Vysoký komfort

Doprajte si pobyt na terase aj v chladnejšom počasí. Vďaka nosníku s vykurovaním a integrovaným audio systémom si na terase vychutnáte príjemnú hudbu a príjemný pocit tepla. Nosník je možné otočiť o 30°, nasmerujete teplo tam, kde potrebujete. Renson ani tu nezabúda na dizajn, nosník je preto vo farbe vašej pergoly, infražiarič je elegantne schovaný za čiernou sklokeramickou doskou a kabeláž je diskrétne ukrytá v konštrukcii pergoly. Svetlo umiestnené v lamelách je samozrejmosťou.

v8-4

v8-4

Mimoriadna odolnosť

Pergola je odolná voči poveternostným vplyvom, s lamelami v zatiahnutom stave zvládne vietor až do rýchlosti 120 kilometrov za hodinu. Váš záhradný nábytok ochráni pri daždi s výdatnosťou až 120 l/m²/h. V zimnom období udrží sneh s hmotnosťou 200 kilogramov na m².