(62) Výhody markízy Prima T

v62-1

v62-1

Efektné tienenie

Markíza Prima T poskytuje ochranu pred ostrým slnkom a predlžuje životnosť nábytku na terase. Pri zachovaní správneho sklonu je zabezpečený rýchly odtok vody, markíza zvládne aj mierny dážď. 

v62-2

v62-2

Dizajn

Vďaka dostupnosti farieb RAL bez príplatku sa markíza ľahko prispôsobí celkovému vzhľadu domu a harmonicky vytvorí prechod medzi interiérom a exteriérom.

v62-3

v62-3

Kvalita

Nemecké komponenty sú kvalitne spracované, aby slúžili roky. Bezkonkurenčná cena markízy sa na kvalite nijako neodzrkadľuje.

v62-4

v62-4

Predný volán

Vďaka prednému volánu môžete regulovať množstvo svetla na terase aj pri nízkom zapadajúcom slnku. Použitie volánu je možné do šírky 650 centimetrov a výsuvu 350 centimetrov. 

v62-5

v62-5

Špeciálne látky

Markíza je k dispozícii so špeciálnou látkou Lumera. Tá sa vyznačuje perfektnými farbami a mimoriadnou odolnosťou voči špine. Vďaka hladkému povrchu vlákien sa na povrchu usádza až o 50 % menej nečistôt ako na bežných tkaninách.

v62-6

v62-6

Cena

Markíza je otvorená, navinutá látka nie je ukrytá v boxe. Je to teda ekonomické riešenie pre umiestnenie pod strechou alebo balkónom, aby bola látka chránená pred snehom a dažďom. 

v62-7

v62-7

Životnosť

Vďaka strieške v príplatkovej verzii je látka markízy chránená pred snehom a dažďom, čo má výrazný vplyv na životnosť dlhodobé estetické vlastnosti markízy.

v62-8

v62-8

Možnosť automatizácie

Markízu je možné pripojiť do systému inteligentnej domácnosti a na diaľku alebo automaticky riadiť jej činnosť. Slnečný senzor zabezpečí automatické tienenie, otrasový senzor monitoruje veterné podmienky a v prípade prekročenia nastavenej hodnoty markízu stiahne.