(58) Výhody fasádnych slnolamov

v58-1

v58-1

Dizajn

Fasádne slnolamy tvoria dominantný prvok, ktorý budove dodáva dynamiku a jedinečnosť v kombinácii s funkčným tienením. Sú k dispozícii v širokej škále tvarov, dekorov a farieb. Pre náročného zákazníka vieme dodať aj keramické či sklenené lamely. 

v58-2

v58-2

Tvarová rozmanitosť lamiel

Pre dosiahnutie optimálneho estetického výsledku sú k dispozícii lamely s profilom v tvare obdĺžnika, elipsy, kosoštvorca, mnohouholníka, písmena C, Z a lamely ICARUS® a SUNCLIPS®. Sú dostupné v rôznych šírkach a dĺžkach. 

v58-3

v58-3

Farebná škála

Slnolamy sa farebnosťou plne prispôsobia architektonickému zámeru. Je možné ich vyrobiť v eloxe, RAL farbách, špeciálnych metalických RAL farbách a dekoroch dreva.

v58-4

v58-4

Nápadité kombinácie

Pri slnolamoch je možné kombinovať časti s pohyblivými i fixne uchytenými lamelami. Lamely môžu byť osadené zvislo alebo vodorovne, fantázii architekta nekladieme medze. 

v58-5

v58-5

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Slnolam je vyrobený z hliníka a nerezu, tieto materiály veľmi dobre odolávajú poveternostným vplyvom a zmenám teplôt. V porovnaní s inými tieniacimi systémami sú slnolamy mimoriadne odolné voči vetru

v58-6

v58-6

Úspora nákladov

Najmä v letných mesiacoch chránia slnolamy interiér pred ostrým slnkom. Interiér sa neprehrieva a dochádza k úspore nákladov na chladenie.

v58-7

v58-7

Svetelný komfort

Svetlo, ktoré slnolamom prechádza, je rozptýlené a mäkké, zároveň interiér nie je úplne zatemnený. To prináša optimálne svetelné podmienky pre prácu, zdravie a duševnú pohodu. 

v58-8

v58-8

Zvuková izolácia

Fasádne slnolamy môžu plniť funkciu zvukovej izolácie, čo ocenia zákazníci v centrách miest, v oblastiach s hustou dopravou a v priemyselných parkoch.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)