(53) Výhody predokenných roliet

v53-1

v53-1

Účinné tienenie

Bez ohľadu na to, či sa chcete chrániť pred horúcim letným slnkom alebo si chcete dopriať nerušený odpočinok počas dňa, vonkajšie rolety spolu so žalúziami predstavujú ideálny spôsob vonkajšieho tienenia. Výber závisí čisto od vašich osobných preferencií. 

v53-2

v53-2

Tepelná ochrana budovy

V horúcich letných mesiacoch vďaka tieniacej funkcii zabraňujú prehrievaniu interiéru a súčasne dovoľujú vetrať. Naopak, v zime chránia vašu nehnuteľnosť pred únikmi tepla cez presklené plochy. 

v53-3

v53-3

Zvuková izolácia

Vďaka izolačnej funkcii vonkajšie rolety účinne tlmia zvuky z vonkajšieho prostredia, čo ocenia zákazníci, ktorí bývajú v rušných centrách miest alebo v oblastiach s hustou dopravou. 

v53-4

v53-4

Integrovaná sieťka proti hmyzu

Vďaka integrovanej sieťke proti hmyzu môžete vetrať počas celej noci a váš domov bude chránený pred otravným hmyzom. Sieťka je pritom elegantne navinutá na hriadeli ukrytom v boxe.

v53-5

v53-5

Dodatočná montáž

Predokenné vonkajšie rolety sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú prakticky riešené tienenie, no už nemajú priestor zasahovať do stavby a fasády. Ich výhody oceníte pri rekonštrukciách i úplne dokončených stavbách.