(48) Výhody screenov s vodiacim lankom

v48-1

v48-1

Ochrana pred slnkom

Vonkajšie rolety predstavujú efektívny spôsob tienenia, ktorý váš interiér spoľahlivo ochránia pred ostrým slnkom a následným prehrievaním interiéru. Takto ušetríte náklady na chladenie priestoru v letných mesiacoch. 

v48-2

v48-2

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Tieniace látky dobre odolávajú poveternostným vplyvom, sú tvarovo aj farebne stále.

v48-3

v48-3

Montáž do priestoru

Screenová roleta je vhodná nielen na predokennú montáž, ale aj na tienenie pergol, altánkov a iných konštrukcií. 

v48-4

v48-4

Farebnosť

Vďaka bohatej palete farieb a štruktúr tieniacich látok roletu plne prispôsobíte vzhľadu fasády tak, aby dokonale ladili. V kombinácii s vysokou funkčnosťou je screenová roleta dokonalým doplnkom.

v48-5

v48-5

Dizajn

Vonkajšia rolete je najsubtílnejší prvok spomedzi ostatných tieniacich riešení. Pôsobí nenápadným dojmom a nepúta na seba pozornosť.

v48-6

v48-6

Ochrana súkromia

Tak ako všetky tieniace systémy, aj screenová roleta počas dňa poskytuje dostatok súkromia obyvateľom domu a zároveň dovnútra púšťajú dostatok svetla. Vhodným výberom tieniacej látky je možné dosiahnuť aj súkromie večer, keď sa v interiéri svieti.

v48-7

v48-7

Kontakt s okolím

Vďaka perforovanej látke roleta zabezpečuje tienenie, ale zároveň je zachovaný vizuálny kontakt s exteriérom.

v48-8

v48-8

Komfortné ovládanie

Roletu je možné ovládať manuálne alebo motoricky. Pre ešte väčší komfort doplňte roletu slnečným, veterným a teplotným senzorom, alebo ju pripojte do systému inteligentnej domácnosti a nechajte techniku pracovať pre vás.