(186) Výhody Kriskadecor

v186-1

v186-1

Jedinečná estetika

Nič podobné ako Kriskadecor nenájdete. Na systém retiazok preneste obrázok, firemné logo, abstraktný vzor, alebo ich vrstvite a vytvárajte 3D plastické obrazce. Každý priestor získa nádych luxusu a originality

v186-2

v186-2

Dlhá životnosť

Kriskadecor je vyrobený z hliníka, retiazky sú ošetrené farbami, ktoré sú testované tak, aby si zachovali svoj vzhľad aj v náročných poveternostných podmienkach a výrobca na ne poskytuje záruky až do 10 rokov.

v186-3

v186-3

Nekonečné možnosti využitia

Využite systém Kriskadecor na dekoráciu priestorov v interiéri a exteriéri. Vdýchnite jedinečný vzhľad fasáde, rozdeľte priestor na menšie celky, dekorujte steny, alebo systém nadizajnujte v kombinácii s osvetlením. Možnosti využitia sú nekonečné. 

v186-4

v186-4

Rôzna hustota retiazky

Rôzne možnosti uloženia poskytujú rôznu mieru súkromia. Retiazky uložené štandardne pôsobia maximálne symetricky, v uložení Half-drop sú menej prehľadné a poskytujú viac súkromia.

v186-5

v186-5

Efektný tieniaci prvok

Podľa testov Kriskadecor zachytí až 80 % slnečných lúčov. Do interiéru vpustí dostatok svetla a unikátna hra tieňov, ktorá sa mení v závislosti od pohybu slnka na oblohe podporuje cirkadiánny rytmus a celkovú pohodu ľudí.