Menu

Závesy na mieru

S potrebou tráviť čas doma sa závesy opäť dostávajú do centra pozornosti. Jemné zvlnené plochy dodávajú interiéru mäkkosť a útulnosť. Sú veľmi všestranné, môžu dokonale splynúť s interiérom, alebo naopak vytvoriť dominantný prvok a dodať mu dynamiku. 

Závesy sú však plne funkčný tieniaci prvok, ktorý chráni interiér pred ostrým slnkom a zabraňuje jeho prehrievaniu. Na výber sú látky s rôznou schopnosťou tienenia, od zatemňujúcich látok typu blackout po jemné závesy, ktoré len tlmia svetlo zvonku. Dokonalý dizajn podčiarknu rôzne typy riasenia. 

Pre hotelové a komerčné priestory sú k dispozícii aj závesy s certifikátom nehorľavosti pre bezpečnosť hostí aj personálu a akustické látky, ktoré tlmia zvuk, hovorené slovo a ozvenu.

Zobraziť viac

Orientačná cena

174 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody závesov

Výhody závesov

Kvalita

Ponúkame závesy s rôznou gramážou, ktoré vynikajú kvalitou, štruktúrou aj vzhľadom. Sú stálofarebné, niektoré látky sú odolné aj voči oderu.

Výhody závesov

Výhody závesov

Funkčnosť

Závesy sú perfektný spôsob tienenia a sú v ponuke od úplne zatemňujúcich po takmer transparentné, vzdušné závesy, ktoré tienia len mierne.

Výhody závesov

Výhody závesov

Dizajn

Vyberte si zo stoviek farieb a unikátnych vzorov látok, ktoré reflektujú najnovšie módne trendy. Kolekcie látok dopĺňame dvakrát ročne. 

Výhody závesov

Výhody závesov

Riešenie pre vysoké výšky

Závesy dodávame aj v nadštandardných výškach, aby nebolo nutné šiť ich z viacerých kusov. 

Výhody závesov

Výhody závesov

Nadštandardné služby

Neoddeliteľnou súčasťou predaja závesov je interiérové poradenstvo, zameranie, riasenie a šitie závesov, interiérové poradenstvo a montáž koľajníc či garníž. Závesy zavesíme a ožehlíme na mieste, aby vyzerali naozaj výborne. 

Často kladené otázky

Často kladené otázky
 • Podľa čoho si vybrať mieru zatemnenia látky?

  Aj pri odporúčaniach vychádzame z individuálnych potrieb. Domáce kino, pouličná lampa, ktorá svieti priamo do interiéru, konferenčné miestnosti s projektorom, slnko, ktoré ráno svieti rovno do spálne, to všetko sú predpoklady pre látku s vyšším zatemnením. Do kuchyne naopak viacero zákazníkov radšej volí menej zatemňujúce látky. Pri výbere sa teda riaďte vlastnými očakávaniami a životným štýlom. 

 • Ako správne určiť šírku závesu?

  Šírka závesu závisí od riasenia a jeho typu. Neexistuje všeobecné pravidlo. Pre nacenenie postačí rozmer priestoru, ktorý chcete závesom zatieniť, presnú spotrebu vypočítame individuálne.

 • Nevyblednú látky na ostrom slnku?

  Látky sú priamo určené na tienenie, podľa typu látky sú niektoré viac či menej stálofarebné.

 • Vyžadujú závesy špeciálnu údržbu?

  Väčšinu závesov je možné prať v práčke a žehliť v domácich podmienkach. Vždy sa však riaďte pokynmi podľa konkrétnej látky.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

 • Typ výrobku

  Dekoračný šál (záves) vrátane šitia

 • Šírka

  100 cm

 • Výška

  265 cm

 • Látka

  V strednej cenovej hladine

 • Riasenie

  1:2

 • Ovládanie

  Ťahom ruky

174 € s DPH

*uvedená cena je bez montáže a dopravy

Ukážky realizácií

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Motorické závesy

Interiérové tienenie

Motorické závesy

Záclony na mieru

Interiérové tienenie

Záclony na mieru

Japonské steny

Interiérové rolety

Japonské steny

Blog

Novinka

Spoznajte Lamelino, bioklimatickú pergolu od Climaxu

Tento rok český výrobca Climax spustil predaj novej bioklimatickej pergoly Lamelino. My vám ju teraz radi predstavíme jej prednosti a...

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana