Menu

Rolety do stavebných prekladov

Prečo práve toto riešenie? Pretože použitie hotových roletových prekladov výrazne urýchľuje výstavbu domov. Vodiace lišty aj box sa nachádzajú pod omietkou, vďaka čomu roleta nenarúša architektúru domu. Medzera medzi oknom a roletou zaisťuje vysoké izolačné vlastnosti komplexu. Podomietkové manuálne ovládanie roliet je jednoduché a nenápadné. Toto riešenie je naozaj estetické a zaisťuje pohodlné zaobchádzanie s roletou. Menšou daňou za bezchybný vizuál roliet a jednoduchú montáž je o trochu vyššia cena. Rolety sú však, aj napriek tomu u zákazníkov stále veľmi obľúbené. Majú totiž svoje nesporné výhody. V našej ponuke nájdete preklady Heluz, BAT-G a RST.

Zobraziť viac

Orientačná cena

805 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody roliet do prekladu

Výhody roliet do prekladu

Účinné tienenie

Bez ohľadu na to, či sa chcete chrániť pred horúcim letným slnkom alebo si chcete dopriať nerušený odpočinok počas dňa, vonkajšie rolety spolu so žalúziami predstavujú ideálny spôsob vonkajšieho tienenia. Výber závisí čisto od vašich osobných preferencií.

Výhody roliet do prekladu

Výhody roliet do prekladu

Tepelná ochrana budovy

V horúcich letných mesiacoch vďaka tieniacej funkcii zabraňujú prehrievaniu interiéru a súčasne dovoľujú vetrať. Naopak, v zime chránia vašu nehnuteľnosť pred únikmi tepla cez presklené plochy.

Výhody roliet do prekladu

Výhody roliet do prekladu

Zvuková izolácia

Vďaka izolačnej funkcii vonkajšie rolety účinne tlmia zvuky z vonkajšieho prostredia, čo ocenia zákazníci, ktorí bývajú v rušných centrách miest alebo v oblastiach s hustou dopravou.

Výhody roliet do prekladu

Výhody roliet do prekladu

Dizajn

Montáž do prekladu predstavuje elegantné a dizajnovo čisté riešenie. Nikde nič nevytŕča, roleta je v preklade úplne neviditeľná. 

Technické informácie

 • Typ ovládania

  manuálne / motorické

 • Možnosť integrovanej sieťky proti hmyzu

  Nie

 • Vhodné na dodatočnú montáž

  Nie

 • Maximálna plocha

  5,8 m²

 • Max. výška

  Max. výška: 500 cm (lamely M 328)

 • Max. šírka

  270 cm (lamely M 328)

 • Min. šírka

  60 cm (lamely M 328)

Možné ovládanie

 • Ovládanie Mobilnou aplikáciou

  Mobilnou aplikáciou

 • Ovládanie Diaľkovým ovládačom

  Diaľkovým ovládačom

 • Ovládanie Vypínačom

  Vypínačom

Často kladené otázky

Často kladené otázky
 • Je potrebná špeciálna príprava pred montážou roliet?

  Áno, na vonkajšie rolety do prekladu je potrebné myslieť už v štádiu projektu, keďže toto riešenie si vyžaduje špeciálne stavebné komponenty. Samozrejme je potrebný prívod elektriny klasickým káblom, alebo je možné využiť solárny pohon.

 • Vyžadujú vonkajšie rolety špeciálnu údržbu?

  Nie, postačí čistenie mokrou špongiou a bežným saponátom. Vyhnite sa čisteniu agresívnymi rozpúšťadlami a čisteniu wapkou. 

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

uvedená cena je bez montáže a dopravy

Nezáväzný dopyt

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Podomietkové rolety

Vonkajšie rolety

Podomietkové rolety

Predokenné rolety

Vonkajšie rolety

Predokenné rolety

Blog

Novinka

Spoznajte Lamelino, bioklimatickú pergolu od Climaxu

Tento rok český výrobca Climax spustil predaj novej bioklimatickej pergoly Lamelino. My vám ju teraz radi predstavíme jej prednosti a...

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana