Menu

Podomietkové rolety

Ak pri roletách preferujete box skrytý vo fasáde, budú pre vašu stavbu najvhodnejšie podomietkové vonkajšie rolety. Sú ideálne najmä pre novostavby, kde je žiaduce, aby roleta príliš nezasahovala do architektúry domu. Skrytý box, do ktorého sa roleta navíja, má najčastejšie 90° hranatý box. Roleta má klasické motorické ovládanie.

Zobraziť viac

Orientačná cena

615 € s DPH

Detailný popis ceny

Výhody podomietkových roliet

Výhody podomietkových roliet

Účinné tienenie

Bez ohľadu na to, či sa chcete chrániť pred horúcim letným slnkom alebo si chcete dopriať nerušený odpočinok počas dňa, vonkajšie rolety spolu so žalúziami predstavujú ideálny spôsob vonkajšieho tienenia. Výber závisí čisto od vašich osobných preferencií. 

Výhody podomietkových roliet

Výhody podomietkových roliet

Tepelná ochrana budovy

V horúcich letných mesiacoch vďaka tieniacej funkcii zabraňujú prehrievaniu interiéru a súčasne dovoľujú vetrať. Naopak, v zime chránia vašu nehnuteľnosť pred únikmi tepla cez presklené plochy. 

Výhody podomietkových roliet

Výhody podomietkových roliet

Zvuková izolácia

Vďaka izolačnej funkcii vonkajšie rolety účinne tlmia zvuky z vonkajšieho prostredia, čo ocenia zákazníci, ktorí bývajú v rušných centrách miest alebo v oblastiach s hustou dopravou.

Výhody podomietkových roliet

Výhody podomietkových roliet

Integrovaná sieťka proti hmyzu

Vďaka integrovanej sieťke proti hmyzu môžete vetrať počas celej noci a váš domov bude chránený pred otravným hmyzom. Sieťka je pritom elegantne navinutá na hriadeli ukrytom pod omietkou.

Technické informácie

 • Typ ovládania

  manuálne / motorické

 • Možnosť integrovanej sieťky proti hmyzu

  Áno

 • Vhodné na dodatočnú montáž

  Nie

 • Maximálna plocha

  5,8 m²

 • Max. výška

  440 cm

 • Min. výška

  50 cm

 • Max. šírka

  400 cm

 • Min. šírka

  60 cm

Možné ovládanie

 • Ovládanie Mobilnou aplikáciou

  Mobilnou aplikáciou

 • Ovládanie Diaľkovým ovládačom

  Diaľkovým ovládačom

 • Ovládanie Vypínačom

  Vypínačom

Často kladené otázky

 • Je potrebná špeciálna príprava pred montážou roliet?

  Áno, keďže pri roletách v podomietkovom boxe je navíjací mechanizmus skrytý pod omietkou, tomuto riešeniu je nevyhnutné prispôsobiť hrúbku zateplenia. Štandardne odporúčame zateplenie aspoň  20 - 25 cm podľa pripravenosti prekladu a osadenia okna voči murivu. Pri motoricky ovládaných roletách je potrebný aj prívod elektriny

 • Vyžadujú vonkajšie rolety špeciálnu údržbu?

  Nie, postačí čistenie mokrou špongiou a bežným saponátom. Vyhnite sa čisteniu agresívnymi rozpúšťadlami a čisteniu wapkou.

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

uvedená cena je bez montáže a dopravy

Nezáväzný dopyt

Podobné produkty

Mohlo by Vás taktiež zaujať.

Predokenné rolety

Vonkajšie rolety

Predokenné rolety

Blog

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...