Veľkoplošné rolety ZOOMTECH

Veľkoplošné látkové rolety s technológiou ZOOMTECH®, je možné, vďaka elegantnému a minimalistickému prevedeniu, zakomponovať do každého interiéru.

Dostupnosť Výroba na zákazku do 14 prac. dní
Môžeme doručiť do:
12.7.2024
Možnosti doručenia
1 934,40 €

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Veľkoplošná látková roleta ZOOMTECH® predstavuje patentované riešenie spojujúce funkčnosť s minimalistickým designom. Za normálnych okolností dochádza u všetkých roletách pôsobením gravitačnej sily k prehybu navíjacej trubky a následne k deformácii látky. Vďaka špeciálnej technológii ZOOMTECH®, ktorá prehýbaniu trubky kompenzuje, môžu rolety dosahovať šírky, ktoré nie je možné bez tejto technológie nikdy dosiahnuť. Deformácia látky je výrazne obmedzená a tzv. "V" efekt je celkom eliminovaný.

Vnútri navíjacej trúbky je na špeciálnom mechanizme upevnený kovový nosník, ktorý zamedzuje prehýbaniu a tým nedochádza k tzv. "V" efektu. Použitím trúbky takéhoto malého priemeru vraciame roletám ich pôvodnú najväčšiu výhodu, a to možnosť umiestniť ich do veľmi malého priestoru, bez narušenia designu interiéru.  

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové rolety
Záruka: 2 roky
Max. šírka: 700 cm
Max. výška: 600 cm
Maximálna plocha: 20m2
Min. šírka: 40 cm
Možnosti ovládania: Diaľkovým ovládačom, Mobilnou aplikáciou, Vypínačom, Kľukou, Retiazkou
#faq: faq-interierove-rolety
data_specialist_zilina: Zdenka BAHNIK
data_specialist_kosice: Jana DŽURINOVÁ
data_specialist_bratislava: Nikola GONOSOVÁ
? #slozeni#Z čoho sa cena skladá?:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká firma Bematech vznikla v roku 1994. Na začiatku sa venovala predaju roliet a fasádnych systémov. Od roku 2000 zahájila vlastnú výrobu roliet, plisé roliet, vertikálnych žalúzií, rímskych roliet a panelových posuvných stien. Pri výrobe využíva najmodernejšie technológie s dôrazom na funkčnosť, profesionálne spracovanie a dizajn. Všetky produkty sú vyrábané na mieru podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka. Okrem Slovenska a Čiech Bematech pôsobí vo Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Belgicku a ponúka technologické a dizajnové lahôdky v oblasti vnútorného tienenia

Podobné produkty

Plisé rolety
130 € bez DPH
156 €
1258
Rímske rolety
290 € bez DPH
348 €
1259
Rolety deň-noc
190 € bez DPH
228 €
1260
Japonské steny
811,71 € bez DPH
974,05 €
1267