Renson Linarte

Dostupnosť Výroba na zákazku do 4 týždnov
Môžeme doručiť do:
4.9.2024
Možnosti doručenia
300 €
Renson Linarte

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Objavte fasádny prvok Renson Linarte s čistými líniami a minimalistickým dizajnom. Obklad z vertikálnych hliníkových profilov ponúka takmer nekonečné možnosti. Použite ich na fasádu, garážovú bránu a vchodové dvere, čím docielite jednotný vzhľad. Zakomponujte medzi hliníkové profily lišty z cédrového dreva a LED pásy a povýšte vašu fasádu na dizajnérsky kúsok. To všetko s prepracovanými konštrukčnými riešeniami a overenou kvalitou belgického výrobcu RENSON.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Farebné možnosti: Všetky RAL farby
Hĺbka profilu: 16 mm, 25 mm, 30 mm
Línia: Vertikálna
Materiál: Hliník
Šírka profilu: 60 mm
data_specialist_zilina: Matej JANEC
data_specialist_kosice: Andrej PIKOVSKÝ
data_specialist_bratislava: Matúš MOLNÁR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou belgickej značky Renson je vytváranie zdravého a pohodlného vnútorného prostredia so sofistikovaným vetraním, ochranou pred slnkom a vonkajšími riešeniami ako sú pergoly, hliníkové prístrešky a tieniace prvky.
Všetky produkty Renson sú vyrábané interne s použitím najmodernejších výrobných technológií. Sú testované v extrémnych podmienkach, aby bez najmenších ťažkostí obstáli aj v náročnejšom počasí. Zákazníci si môžu byť istí, že s kúpou pergoly investovali na tej najvyššej kvality. Na Slovensku spoločnosť Renson zastupujeme ako Renson Ambassador.