Podomietkový box PREMIUM

Podomietkový box PREMIUM je najpoužívanejší box.

Dostupnosť Výroba na zákazku do 10 prac. dní
Môžeme doručiť do:
8.7.2024
Možnosti doručenia
84 €

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Podomietkový box PREMIUM je najpoužívanejší box. Jeho hlavná výhoda spočíva v systéme celobox, čo znamená predný a zadný krycí plech.

Zadný krycí plech má hlavnú výhodu v tom, že zateplovač nemusí riešiť detail medzi boxom a oknom. Tento detail vyrieši celobox. Eliminujeme vďaka tomu nerovnosti a chyby.

Použitie celoboxu umožňuje dodatočnú montáž sietí proti hmyzu. Naši technici vám s tým radi poradia, nakoľko podľa typu sietí treba zvoliť rôzne odsadenie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie žalúzie
? #slozeni#Z čoho sa cena skladá?:
data_specialist_zilina: Andrej BENEDIKOVIČ
data_specialist_kosice: Matej HURTA
data_specialist_bratislava: Matúš MOLNÁR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Climax patrí k najväčším výrobcom tieniacej techniky v Českej republike, dcérske spoločnosti má vo Francúzsku, Švajčiarsku a Švédsku. Na inováciách a kvalite služieb pracuje viac než 500 zamestnancov. Svoje produkty predáva prostredníctvom siete autorizovaných predajcov, medzi ktorých patrí aj Profirol. Tieniacu techniku Climax dnes nájdete v 30 krajinách sveta.
Climax za kvalitu výroby ručí. Všetky výrobky sú testované, aby v reálnych podmienkach obstáli z hľadiska životnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. Výrobky Climax majú záruku až 4 roky