Podomietkový box EASY

Podomietkový box EASY je najjednoduchší podomietkový box z našej ponuky. 

Dostupnosť Výroba na zákazku do 10 prac. dní
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia
54 €

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Podomietkový box EASY je najjednoduchší podomietkový box z našej ponuky. V podstate sa jedná o predný plech, s ohybom na založenie izolácie. Zákazník si musí dorobiť zadnú stranu boxu nad oknom omietkou. Vďaka tomu, že si zákazník rieši omietku, je to najlacnejšie riešenie krycieho plechu. Toto prevedenie má však aj svoje nevýhody a to: zatepľovači musia spraviť ponad okno omietku, následne montujeme predný krycí plech a až potom sa môže robiť zateplenie na celom dome. Keď sa robia malé plochy omietky ponad okno, môžu vykazovať estetické nedostatky, nakoľko nie je možné dodržať správny technologický postup nanášania omietky.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie žalúzie
? #slozeni#Z čoho sa cena skladá?:
data_specialist_zilina: Andrej BENEDIKOVIČ
data_specialist_kosice: Matej HURTA
data_specialist_bratislava: Matúš MOLNÁR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Climax patrí k najväčším výrobcom tieniacej techniky v Českej republike, dcérske spoločnosti má vo Francúzsku, Švajčiarsku a Švédsku. Na inováciách a kvalite služieb pracuje viac než 500 zamestnancov. Svoje produkty predáva prostredníctvom siete autorizovaných predajcov, medzi ktorých patrí aj Profirol. Tieniacu techniku Climax dnes nájdete v 30 krajinách sveta.
Climax za kvalitu výroby ručí. Všetky výrobky sú testované, aby v reálnych podmienkach obstáli z hľadiska životnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. Výrobky Climax majú záruku až 4 roky

!-- Ybug code start (https://ybug.io)