Plachtové sklady

Plachtové sklady

Spoločnosť Profirol ponúka širokú škálu plachtových skladov a hál rôznych veľkostí a tvarov, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a montované priamo na mieste u zákazníka. Tieto halové konštrukcie sú ideálne na prestrešenie plôch, skladovanie tovaru, športové aktivity a ďalšie účely. Okrem štandardných rozmerov ponúkame aj možnosť individuálneho dizajnu a prispôsobenia prestrešenia konkrétnym potrebám zákazníka.

Nezáväzný dopyt

placehodler-640-471

placehodler-640-471

Naše realizácie

Ospravedlňujeme sa, táto sekcia je momentálne prázdna. Naše realizácie pribudnú už čoskoro.

Kompetencia

Spolupracujte s vysoko kompetentnými partnermi. Na všetkých zákazkách pracujú vyškolení servisní technici. Sú odborne zdatní, schopní prinášať riešenia aktuálnych situácii a zabezpečiť odbornú montáž. Pracujú na vysokej odbornej i ľudskej úrovni, celkovým prístupom reprezentujú kvalitu produktov, ktoré ponúkame.

Férový prístup

Uznávame férový prístup na všetkých úrovniach k sebe i zákazníkom. Riešenia navrhujeme a naceňujeme tak, ako by sme ich navrhli pre nás. Snažíme sa „vidieť až za roh” a navrhnúť riešenie, ktoré maximálne naplní očakávania a potreby zákazníka.

Bohaté skúsenosti

Ročne realizujeme v priemere 1000 montáží, pracujeme rýchlo a efektívne. Našu kvalitu oceňujú aj dodávatelia, preto sme výhradný predajca značky Corradi na Slovensku, ambasádor značky Renson a Somfy expert.

Špičkové produkty

Nie sme priemer. Ponúkame špičkové produkty od najlepších európskych výrobcov a prinášame riešenia, ktoré maximalizujú pohodlie, funkčný úžitok a estetickú stránku. Produkty sú nadčasové, s dôrazom na dlhodobú životnosť.

Dostatok kapacít

Disponujeme viacerými montážnymi tímami, ktoré vieme podľa potreby presúvať v rámci Slovenska. K dispozícii máme aj externé tímy. To z nás robí partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť aj pri naozaj veľkých a odvážnych projektoch.

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Značky, ktoré zastupujeme

texam texdecor hella bematech soliday velux texam texdecor hella bematech soliday velux

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

!-- Ybug code start (https://ybug.io)