Ovládanie mobilom k žalúziam a roletám zadarmo

Chcete svoje tienenie ovládať mobilom?

Nie je problém. Pomôže vám inteligentné riadenie domácnosti Somfy TAHOMA®, ktoré bezdrôtovo prepojí jednotlivé prvky domácnosti, takže ich môžete ovládať z akejkoľvek miestnosti domu jednoducho mobilom. Môžete ho ovládať dokonca aj na diaľku.     
Teraz len do konca decembra získate jednotku TAHOMA® switch k vybraným tieniacim prvkom zadarmo. 

Mám záujem

obrázek lp1

Somfy TaHoma® switch zadarmo

Chcete svoje vonkajšie žalúzie, screenové rolety či iné motorické látkové rolety ovládať mobilom? Pomôže vám inteligentné riadenie domácnosti TAHOMA® switch značky Somfy. 
Bezdrôtovo prepojí jednotlivé prvky domácnosti, takže ich môžete ovládať z akejkoľvek miestnosti domu jednoducho mobilom. Môžete ho ovládať dokonca aj na diaľku. 
Teraz len v Profirole do konca decembra získate jednotku TAHOMA® switch k žaluziám alebo roletám zadarmo.

*Akcia platí pre nové objednávky vonkajších žalúzii pri minimálnom odbere 5 kusov,  na screenove rolety pri minimálnom odbere 5 kusov a motorické látkové rolety pri odbere minimálne 7 kusov.

placehodler-640-471

lp-2

Inteligentné riadenie domácnosti sa postará o to, aby vaše bývanie bolo maximálne pohodlné a bezpečné. Takisto vám umožní mať neustále pod kontrolou svoje osvetlenie, vykurovanie, ale aj tienenie či garážové brány. Predstavujeme vám automatizáciu domácnosti od Somfy.

 

 

placehodler-640-471

placehodler-640-471

TaHoma® predstavuje komplexný systém automatizácie, ktorý bezdrôtovo prepojí jednotlivé prvky domácnosti, takže ich môžete ovládať z akejkoľvek miestnosti domu. Ak práve nemáte poruke ovládač, postačí vám aj smartphone a pár kliknutí.

obrázek lp3

 

obrázek lp 1

Slušnosť

Sme slušní k zákazníkom, obchodným partnerom a k sebe navzájom. Hrubosť a arogancia v našom kolektíve nemá miesto. Prejavujeme toleranciu a rešpekt vo všetkých smeroch.

Férovosť a spravodlivosť

Zákazníkom ponúkame také riešenie, ktoré sú pre nich naozaj prínosné. Platia u nás férové transparentné ceny bez skrytých poplatkov. Zamestnanci majú spravodlivé platy. Sú odmeňovaní podľa výkonu, nie podľa firemnej hierarchie.

Rodina

Ctíme atmosféru rodiny aj bez pokrvných vzťahov. Stojíme za každým členom tímu, podporujeme ho v osobnostnom i kariérnom raste a dbáme, aby sa cítil dobre v práci aj v súkromí.

Nadšenie

Máme ambíciu byť najlepší. Prinášame trvalú hodnotu pre zákazníka, technologické a dizajnové novinky. Sme nadšení pre svoju prácu.

Podnikanie nie je o produktoch ani o cenách, ale o tom, aký ste človek, ako sa správate k ostatným a čo viete ponúknuť.

Andrej Lehota, konateľ

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

3 kamenné predajne na Slovensku

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis