Menu

Motorické koľajnice

Motoricky ovládané koľajnice kombinujú tichý chod motora a pohodlné ovládanie závesov v halách, komerčných sálach a súkromných priestoroch s veľkými presklenými plochami. Pohony sú konštruované do maximálne hmotnosti 60 kg závesu a je možné ich ovládať vypínačom, diaľkovým ovládačom ale aj ťahom ruky (funkcia Touch Motion). 

Zobraziť viac

Výhody motorických koľajníc

Výhody motorických koľajníc

Pohodlné ovládanie

Závesy uvediete do pohybu pomocou vypínača umiestneného na stene, diaľkovým ovládačom, alebo cez mobilnú aplikáciu. Okrem toho závesy disponujú funkciou Touch Motion, záves sa uvedie do pohybu krátkym zatiahnutím rukou.

Výhody motorických koľajníc

Výhody motorických koľajníc

Veľká odolnosť

Podľa váhy ušitého závesu prispôsobujeme typ koľajnice i výkon motora. V ponuke máme koľajnice od subtílnych pre záclony a ľahké závesy po robustné koľajnice pre divadelné opony.

Výhody motorických koľajníc

Výhody motorických koľajníc

Možnosť batériového pohonu

Pre dokončené interiéry bez prívodu elektriny k závesom je riešením batériový pohon s garantovanou výdržou 6 mesiacov, po tom sa batéria len dobije zo siete. 

Prevedenie motorických koľajníc

Prevedenie motorických koľajníc

Ovládanie WT

Závesy ovládate vypínačom na stene.

Prevedenie motorických koľajníc

Prevedenie motorických koľajníc

Ovládanie DCT

Pohyb závesov ovládate diaľkovým ovládaním a funkciou Touch Motion. 

Orientačná cena produktu

Konkrétnu cenovú ponuku dostanete v našich showroomoch.

Cenovú ponuku pripravíme na požiadanie podľa konkrétnych požiadaviek.

Nezáväzný dopyt

Ukážky realizácií

Blog

Novinka

Nový katalóg roliet LEHA je tu!

Nový katalóg roliet LEHA je tu. Príďte si vybrať z viac než 500 látok a spoznajte novinky, ktoré interiérové tienenie...

Novinka

Profirol je jediný Renson Ambassador na Slovensku

Už v roku 2022 sme potvrdili, že spĺňame prísne štandardy tých najkvalitnejších európskych značiek a ako RENSON Ambassador prinášame slovenským...

Novinka

Pergola Alba od Corradi prináša viacero vylepšení

Zažite relax na terase pod vynovenou pergolou Alba. Značka Corradi prináša ešte viac pohodlia s technologickými a dizajnovými vylepšeniami.

Novinka

Budúcnosť pergol podľa Renson

Koncom roka 2022 predstavila belgická značka Renson na konferencii novinky, na ktoré sa zákazníci môžu tešiť v nasledujúcich dvoch rokoch.

Galéria

Značky, ktoré zastupujeme

Climax Arte Omexco Renson Corradi Leha Somfy Casamance Casadeco Caselio Vescom Glamora Carlucci Roberto Cavalli Missoni Home Christian Lacroix Ralph Lauren Armani / Casa Texam Texdecor HELLA Bematech Soliday Velux Minirol Gibus Interstil Emil & Hugo Dolce & Gabbana
Loading...