Katalogy tapet

Caselio Patine

Caselio Patine

 

Dokonalá reprodukcia surovej povrchovej úpravy patinovanej omietky, PATINE má úžasnú škálu 49 nadčasových farieb na dekoráciu interiéru. Minerálny povrch tejto vinylovej vliesovej, ľahko zavesiteľnej tapety a jej farebná paleta dodajú autentické čaro vašej obývačke, kuchyni, spálni alebo pracovni.

 

Casadeco My little world

Casadeco My little world

 

Postavte si svet, predstavte si vesmír a nechajte sa unášať jemnými a obrázkovými dekoráciami, jemnými a krásne trendy. Aby ste boli štýloví, nemusíte byť dospelí! Náš vesmír sľubuje najnovšie a jemne farebné dekorácie, vďaka ktorým zaspíte vo vašej izbe naplnenej šťastím. S kolekciou My Little World si všetky deti nájdu nových priateľov. Medvede, slony, líšky alebo vtáky oživujú priestory hladko a štýlovo; ak to nie je cesta v začarovanom balóne! Vesmír s oblými tvarmi pre pokojnú a obklopujúcu atmosféru. Fantasy dekory ako hlavné heslo ideálne na počúvanie rozprávok. Človek váha medzi jemnými líniami a pastelovou žltou „tak akurát“, ktorá dodáva kolekcii novú modernosť. Navrhnutá na základe piatich tém, túto kolekciu sme okamžite prijali do jemných akcentov, rozhodne súčasná. Poetická myseľ plná jednoduchosti pre elegantné deti s detstvom snov!

 

Casadeco Rivage

Casadeco Rivage

 

Aké potešenie vpustiť do domu sviežu námornú atmosféru: jeho hlboké a pokojné farby, jeho obrazy plné rozprávkových príbehov, jeho blízkosť k prírode. Od jednoduchého tmavomodrého pruhu až po sochársku jemnosť koralového útesu a textúru dreva, ktorú nosí sprejer, oceánska kartografia alebo nákresy jácht: rôzne ilustrácie vybrané pre kolekciu „Rivage“ okamžite navodia pocit pokoja, no -bytie a naplnenie. „Rivage“ vytvára nové a moderné pravidlá pre námornú dekoráciu vďaka svojim sofistikovaným a vyváženým tónom, skutočne jemným potlačám a jemným svetelným a tieňovým efektom.

 

Arte Essentials L´Invité

Arte Essentials L´Invité

L'Invité čerpá inšpiráciu zo sveta módy. Koketuje aj s neoklasicizmom, hnutím v umení, v ktorom sa sleduje čistota klasiky. Vzory dýchajú luxusom a hrajú sa s rôznymi geometrickými tvarmi. Prekvapivo moderná farebná paleta sa strieda s nádychom prírodných materiálov a tkaných textílií. Vďaka tomu je kolekcia elegantná, prístupná a príjemná.

 

Emil & Hugo Plains

Emil & Hugo Plains

Roviny Jednoduché a výstižné: presne takto sa prezentuje nová unikolekcia PLAINS od Emila & Huga. Kolekcia tak dokazuje, že aj unis a faux-unis dokážu znova a znova prekvapiť a pôsobivo sa postaviť na stenu. Široká škála textúr, farieb a štruktúr svedčí o širokom výbere, takže pre každý štýl bývania sa určite nájde to pravé. Pretože s týmito vliesovými tapetami, či už v kombinácii so vzorovanými tapetami alebo ako sólový umelec, je vždy vytvorené ideálne pódium pre sofistikované, štýlové bytové doplnky a kusy nábytku. Vďaka pestrej farebnej schéme sú unis dostupné v mnohých odtieňoch krémovej, béžovej, žltej, červenej, zelenej, modrej, hnedej a šedej. To dáva každému možnosť optimálne individuálne reagovať na najrozmanitejšie farebné koncepty vo svojich miestnostiach.

 

Pozrieť katalog

 

Emil & Hugo Contempo

Emil & Hugo Contempo

Moderné a nadčasovo krásne: Predstavujeme CONTEMPO, novú kolekciu Emila a Huga. Ťažiskom tejto kolekcie sú všestranné stavby prírodného alebo architektonického pôvodu. Inšpiráciu na to možno nájsť v mestskom prostredí aj v prírode. Pretože každý, kto skúma svoje okolie s otvorenými očami, nájde širokú škálu materiálov, ktoré sa časom v dôsledku jedinečných známok starnutia stávajú stále fascinujúcimi. Kovy, betón a dlaždice inšpirovali návrhy BETÓN, PÚŠŤ, PATINA a SUROVÁ OMIETKA. Tkaniny a kameň sú interpretované v krásnych vzoroch tapiet RHAPSODY, MALACHIT a MONOLITH. Estetika bola čiastočne vylepšená elegantnými farbami, ktoré poskytujú efekt. Tri digitálne nástenné maľby dopĺňajú kolekciu v rôznych rozmeroch a farbách: BIG MALACHITE zaujme nadrozmerným prierezom MALACHITU. TERRA INCOGNITA sľubuje neznámu krajinu na obzore s jemným farebným gradientom a KOSTARIKA ukazuje palmovú krajinu, ktorá vyzerá ako vytesaná do kameňa. 32 vliesových tapiet a 3 digitálne potlače v rôznych farbách a veľkostiach dopĺňa 7 ďalších tapiet vyrobených z prírodných materiálov ako tráva, korok a mušle. Rozsiahla paleta farieb siaha od svetlých farieb, ako je studená biela, krémová, svetlá hlina, betón, strieborná šedá, svetlomodrá, modrošedá a minerálna zelená až po výrazné farby ako karamelová, machovo zelená, tmavomodrá, petrolejová modrá, tmavá hlina, hrdzavý pomaranč, zlaté slnko a zlatý okrová. Tóny perlete, striebra, zlata a bronzu vytvárajú farebné akcenty.

 

Pozrieť katalog

 

Dolce & Gabbana Casa

Dolce & Gabbana Casa

 

Kolekcia Dolce&Gabbana Casa zachytená objektívom dvojice fotografov Mert&Marcus: jedinečný dizajn a ikonické vzory motívov Blu Mediterraneo, Carretto Siciliano, Leopardo a Zebra dominujú snovej scéne domova, ktorý je vyjadrením kreativity a charakteru. Súčasný pohľad na klasickú estetiku vytvára špeciálne predmety pre jedinečný životný štýl. Postavy kampane, pokryté iba kreativitou nábytku, splývajú s každou scénou s jemnosťou a vášňou.

 

Ralph Lauren Coastal Papers

Rozmarné námornícke vzory sú spárované s archívnymi kvetinami a klasickými pruhmi pre sofistikované vyjadrenie morského života. Táto kolekcia tapiet, ktorá hľadá inšpiráciu v prírodnej kráse členitého pobrežia, spája elegantné biele, vzdušné krémové, jemné modré a bohaté indigové.

 

Pozrieť katalog

 

Casadeco Wonderwalls

Casadeco Wonderwalls

Casadeco už 25 rokov navrhuje kvalitné tapety a panoramatické nástenné panely a opäť poteší vaše steny kolekciou WonderWalls. V spolupráci s Axelle a Stéphanie naše dizajnérske štúdio navrhuje umeleckú prechádzku uprostred nádhernej krajiny, cez kvetinové výstavy alebo pred tajomnými a vizuálnymi kompozíciami. Objavte tieto originálne výtvory, ktoré vylepšia váš interiér. Ako sprievod pri tejto prechádzke sa nám pred očami objavuje celý rad techník. V týchto ručne vyrobených panorámach nájdeme silný gvaš, originalitu vystrihovacích papierov či jemnosť akvarelu zobrazenú na stenách vo virtuóznom prevedení. Ponorte sa do tohto výberu 30 exkluzívnych dizajnov, vyvinutých v našich troch obvyklých formátoch: S, M a L (2,50 m, 2,8 m a 3,10 m)