Fixscreen Minimal

Dostupnosť Výroba na zákazku do 4 týždnov
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia
1 982,40 €

Cez 1200 realizácií ročne

Široké vlastné montážne kapacity

Záručný a pozáručný servis

Renson Fixscreen Minimal je moderná a funkčná screenová roleta, ktorá je navrhnutá tak, aby minimalizovala svetelné a tepelné prenikanie do interiéru. Táto roleta vyniká svojou pevnosťou, odolnosťou voči vetru a minimalistickým dizajnom, ktorý dokonale zapadne do akéhokoľvek moderného interiéru. Fixscreen Minimal má vysokú účinnosť pri ochrane interiéru pred slnečným žiarením a tepelným prenikaním. Jeho textilná plocha blokuje až 97% slnečného žiarenia a zabraňuje prehrievaniu interiéru, čo môže pomôcť znížiť náklady na klimatizáciu a zlepšiť komfort v interiéri. Taktiež má odolnosť voči poveternostným vplyvom a je veľmi odolná voči opotrebeniu. Fixscreen Minimal je dostupný v rôznych verziách a prispôsobeniach, aby vyhovoval Vašim potrebám a požiadavkám. Jeho široká škála farieb pre hliníkový rám a textilné tkanivá umožňuje vytvoriť dokonalý vzhľad pre Vaše okno. Táto roleta má aj možnosť manuálneho alebo motorizovaného ovládania, ktoré umožňuje presné a ľahké ovládanie s rôznymi senzormi, diaľkovým ovládaním a automatickými programami. Ak hľadáte modernú a kvalitnú screenovú roletu s minimalistickým dizajnom, Renson Fixscreen Minimal je tou správnou voľbou pre Vás. S jeho vysokou účinnosťou pri ochrane pred slnečným žiarením a tepelným prenikaním a jeho odolnosťou voči poveternostným vplyvom, budete mať zaručený dokonalý komfort vo vašom interiéri.

Dodatočné parametre

Kategória: Screenové rolety
Max. šírka: 600 cm
Max. výška: 600 cm
Maximálna plocha: 21,6m2
#faq: faq-vonkajsie-rolety-zipscreen
data_specialist_zilina: Matej JANEC
data_specialist_kosice: Andrej PIKOVSKÝ
data_specialist_bratislava: Matúš MOLNÁR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou belgickej značky Renson je vytváranie zdravého a pohodlného vnútorného prostredia so sofistikovaným vetraním, ochranou pred slnkom a vonkajšími riešeniami ako sú pergoly, hliníkové prístrešky a tieniace prvky.
Všetky produkty Renson sú vyrábané interne s použitím najmodernejších výrobných technológií. Sú testované v extrémnych podmienkach, aby bez najmenších ťažkostí obstáli aj v náročnejšom počasí. Zákazníci si môžu byť istí, že s kúpou pergoly investovali na tej najvyššej kvality. Na Slovensku spoločnosť Renson zastupujeme ako Renson Ambassador.

!-- Ybug code start (https://ybug.io)